Postrehy a pripomienky k aplikácii Noviny TV JOJ pre iPhone

Pred istým časom vypustila TV JOJ do sveta svoju oficiálnu aplikáciu pre iPhone, a tak si dovolím k tejto aplikácii zopár užívateľských postrehov. Po spustení aplikácie nájdeme na spodnej lište funkcie ako Správy, TV Archív, TV program, Obľúbené a Nastavenia. Správy myslím dáko špeciálne popisovať nemusím. V TV archíve sa zatiaľ nachádzajú len video záznamy Televíznych novín JOJky. Užitočnou funkciou je aj TV program oboch staníc JOJ aj JOJ Plus alebo Plusky ak chcete. Teraz však prejdime k veciam, ktoré ma potešili už menej.

 

 

Tak napríklad je to nutnosť používať aplikáciu v landscape móde, teda na ležato. Toto zobrazenie pochopím pokiaľ ide o videá z archívu, menej však už pri čítaní správ, ktoré sa aspoň mne lepšie čítajú na stojato. TV JOJ by mohla rozšíriť svoj archív napríklad aj o vlastnú tvorbu seriálov, či zábavných programov, alebo dokonca zaradiť do aplikácie priamo portál Huste.TV. Dúfam, že autori nezaspia na vavrínoch, a že toto nie je ani prvá a posledná verzia aplikácie, a ďalšie veci budú pribúdať v aktualizáciách.

Neviem ako Vás, ale mňa by celkom potešila napríklad aj natívna verzia pre iPad. Čo poviete páni ? Nebolo by super mať aj iPad verziu, kde sa dajú stvárať predsa len inšie psie kúsky ako na malom displeji iPhone ?

2 názory na “Postrehy a pripomienky k aplikácii Noviny TV JOJ pre iPhone

  1. To je mi zasa recenzia, Braňo. Navyše, keď sa niečo volá Noviny JOJ, tak do tej aplikácie logicky nedá archív ostatných relácií.

Nie je možné pridávať komentáre.