Moje prvé skúsenosti s XBOX360 a Kinectom

V týchto dňoch som dostal jedinečnú možnosť od spoločnosti Microsoft, testovať konzolu XBOX 360 spoločne so senzorom Kinect. A aké sú moje prvé dojmi po niekoľkých dňoch aktívneho hrania sa ? V prvom rade treba povedať, že Kinect je skutočne skvelá zábava. Najprv som si myslel, že am to prestane baviť po chvíľke hrania som sa však na túto technológiu dokonale namotal. Oslovila ma hlavne séria Kinect Sports. Hrať taký Box alebo Stolný tenis, či Bowling, alebo Slalom je na Kinecte veľká zábava. A nie len zábava, ale pravdu povediac, sa pri tom človek aj celkom zapotí,a verte či nie aj svalovicu dostane. Tá ma chytila hlavne po hodinovej partii Bowlingu, kde som myslel že mi upadne ruka. Keďže pri hraní s Kinectom používate ako ovládač celé svoje telo.

Kinect Sports sú len jeden z mála titulov čo Vás rozhýbe. Dosť geniálna zábava je tanečná hra Dance Central 2, kde sa snažíte aspoň o aký taký tanečný výkon, podľa toho, čo vám predvádzajú figúrky na obrazovke. Verte moje tanečné kreácie nechcete vidieť či ?

Avšak pravá makačka začne s regulérnym cvyčebným programom na chudnutie Your Shape. Tento program si vás dokonale premeria,. A na môj údiv celkom presne odhadne vašu váhu, a tak môžete veselo spaľovať kalórie, za pomoci fitness cvičení a regulérneho Aerobiku, virtuálneho Hula-hop, či iných fitness cvičení.

Takže ako vidno s Kinectom sa človek veru nenudí, a aj takého ajťáka ako som ja to dokope k neskutočným športovým výkonom, a to už len preto, že ako človek zvedavý chcem vedieť ako tá vecička pracuje, aj keby som mal mať hneď týždeň svalovicu. Avšak také malé odporúčania by som pre záujemcov o Kinect mal. Po prvé platí, čím väčší TV tým lepšie. A po druhé, väčšia miestnosť je tiež nespornou výhodou pri hraní s Kinectom. Ale Kinect môžem naozaj vrelo doporučiť. Perfektne sa pri ňom zabavíte nie len vy sólo, ale aj celá rodina

2 názory na “Moje prvé skúsenosti s XBOX360 a Kinectom

  1. S mojim otcom sme zvazovali ci mame mame kupit kinect pod Vianocny stromcek ale nakoniec sme sa zhodli ze by to po case zapadlo prachom, no ale po precitani clanku vidim, ze nejake peniazky zozbierame a spravime pekny povianocny darcek 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.