Nemám rád diskusie na veľkých portáloch

Nemám veľmi rád internetové diskusie. Tak veru bohužiaľ musím konštatovať, že niektoré internetové diskusie na Slovenskom internete sú veru dosť pod úroveň. Najhoršie je ak sa ľudia nevyjadrujú k danej problematike, ale urážajú či už seba navzájom, alebo osobu o ktorej je prípadná diskusia ak sa jedná o diskusiu na nejakom spravodajskom webe. Preto veľmi málo reagujem na diskuie na serveroch ako SME a spol. Niektoré príspevky sú v týchto diskusiách dosť pod úroveň. To už sto krát radšej komentujem na blogoch, kde sa väčšinou aspoň komentuje slušne a k veci. Aj keď aj tu majú niektorý bloggeri sklony k cenzúre ako napríklad istý R.H. 😀 Poprípade niektorý rovno nepovolia diskusiu. A aký máte vy postoj k internetovým diskusiám a ich úrovni?

3 názory na “Nemám rád diskusie na veľkých portáloch

  1. Najhoršie je to asi na zive, tam sú pri každom článku siahodlhé diskusie, kde sa príspevky často opakujú a neprinášajú nič nového.

    Na SME diskusiu príliš nesledujem, ale viem, že na SME blogoch, pod „normálnymi“ článkami (článkami, ktoré prinášajú informácie, nie typu Dnes ma bolí hlava), ako sú napr. články na http://drahovsky.blog.sme.sk, zvyknú byť zväčša normálne, hodnotné príspevky a hlavne k veci.

Nie je možné pridávať komentáre.