Trubky, potrubia a p2p siete

  Nie nebojte sa nezbláznil som sa. To som len  na internete objavil celkom zaujímavú aplikáciu na zdieľanie súborov, pod názvom Tubes, čo v preklade znamená potrubie. A ako tento program funguje? Veľmi jednoducho a pritom nádherne. Z domovskej stránky Tubesnow.com si stiahnete jednoduchého klienta, ktorý nápadne pripomína IM klient.

Následne si vytvoríte takzvané Tube. Môžte si vytvoriť Tube pre obrázky. Alebo pre MP3 alebo len tak jednoducho všeobecnú skupinu pre kamošov. Následne  do tejto Tube pozvete svojich kamošov. Stačí len kliknutie pravým tlačidlom na danú skupinu a zvolenie možnosti invite. Potom už len vpíšete maily svojich kamošov a klient sa postará o ostatné. Jedná sa o celkom dobrý nápad. Tube som podrobil sérii testov a musím povedať, že prenos zvládal celkom rýchle.

Avšak jedno malé varovanie. Neskúšajte cez Tube prenášať 700 MB. Môže sa vám ľahko stať, že ich v živote nedoťaháte :D. Tube je projektovaný skôr na menšie záležitosti. Ako napríklad na posielanie MP3, fotografií a dokumentov. Držím tomuto programu palce a dúfam, že sa bude naďalej vyvíjať.

Takto vyzerá nazdieľaný adresár

3 názory na “Trubky, potrubia a p2p siete

  1. hej len toto je tiež celkom zaujímavá možnosť ak niekto nemá Live v láske 😀

  2. Spätné upozornenie: vybrali.sme.sk

Nie je možné pridávať komentáre.