Recenzia: Reproduktory Creative T3250 podarená 2+1 zostava

Pred nejakým časom som spoločne spolu s kolegyňou testoval reproduktory od spoločnsoti Creative. A síce sa konkrétne jednalo o model Creative T3250 Wireless. A tak konečne plním svoje resty, a prinášam vám ich recenziu.

Dizajn

 

Konštrukčne sa jedná o reproduktory typu 2+1, teda dva satelity a jeden subwoofer, čo je zrejme jedna z najčastejších konfigurácií reproduktorov k PC.

 

Satelitné reproduktory mi osobne najviac dizajnom pripomenuli vajíčko, a treba povedať, že tento dizajn na pracovnom stole celkom pekne ukáže.

 

K reproduktrom je dodávaný aj ovladač, ktorý však nie je len nejakým obyčajným ovládacím prvkom, ako sme u tohto typu reproduktorov zvyknutý, ale jedná sa o ovládanie, v ktorom je schovaný Bluetooth 2.1, čo prináša oveľa viac možností pri počúvaní hudby

 

Subwoofer je čo sa dizajnu týka, tak isto veľmi pekný kúsok, a čo sa týka zvuku podáva veľmi dobrý výkon. Takže ako to celé hrá a čo to dokáže ?

 

Ako to zvučí?

 

Musím povedať, že reproduktory T3250 Wireless nás celkom príjemne prekvapili svojimi možnosťami, a podaním zvuku, a to či už v počítačových hrách, alebo pri počúvaní hudby.

Zvuk bol vždy veľmi kvalitný a výrazné boli ako basy,  tak aj výšky. O kvalitu zvuku sa staral aj systém, ktorý Creative nazýva Image Focusing Plate a zabezpečuje práve uvedenú vysokú kvalitu zvuku.  A na čo tam je vlastne ten Bluetooth?

 

Nuž počítam, že väčšina mojich čiateľov, je majiteľom nejakého toho smartphonu, No a ak si kúpitie tieto reproduktory, môžete s nimi smartphone pohodlne spárovať, a počúvať tak svoju obľúbenú hudbu, ktorú máte či už priamo v smartphone, alebo ju počúvate cez Spotify. Čo je pre tieto repráky obrovská pridaná hodnota.

 

Záver

 

Reproduktory T3250 Wireless sú veľmi výkonnou a hlučnou zostavou v prevedení 2+1. Čo sme ocenili s kolegyňou, tak to bola jednak kvalita zvuku, no a hlavne ich kompaktnosť.

Môžte si byť istý, že ich v pohode zoberiete napríklad na nejakú chatu, a pravíte s nimi poriadnu párty.