Skype prináša radikálny redizajn pre Snapchat generáciu

Aaa priatelia, tak sa zdá, že už aj Skype nasadol na Snapchat vlnu, a pripravuje veľký redizajn, ako jeho predstavitelia uvádzajú,  je to dizajn pre Snapchat generáciu. No a tak sa Skype zmení celkom radikálne.

Ako vidno zo screenshotov, už to nebude taká tá strohá dvoj farebná aplikácia, ale bude to celkom veselý a fun dizajn, a ja hovorím, že toto sa mi sakramentsky páči.

 

Ako vidno zo screenshotov, aplikácia bude rozdelená na takzvané Higlights, teda zrejme niečo ako vaše top  moenty, ktoré majú ostať zachované týždeň. Tab Chats je myslím jasný, a trocha záhadný ostáva tab capture.

V konverzáciách potom pribudne funkcia vyhľadávania, a  tak môžete konverzáciu ľahko doplniť o animovaný gif, či video, a tak sa konverzácia stáva veselšou a pestrejšou.

Interaktívnejšie tak isto budú aj video hovory. Pri nich budete môcť využiť dnes tak populárne Stickers.

https://youtu.be/u36IiYWhSFo

Ako vidno, tak aj Skype ak nechce ostať pozadu,a nechce byť len čisto biznisovým nástrojom, musel priniesť novinky, a dnes už pomaly aj zavedený štandard stories.

https://youtu.be/RU9w41tPXyc

Som celkom zvedavý ako to bude vo finále vyzerať. Update sa má začať v týchto dňoch šíriť najprv na Android zariadenia. Následne má nasledovať iOS a desktopová verzia.

Zdroj: TheNextWeb