Ako som raz náhodne Sama Trnku stretol

K predošlému postu a Samovi Trnkovi sa viaže ešte jedna samostatná príhoda hodná samostatného postu. Čakal som raz v Bratislave na mamu pred reštauráciou U Zemana kúsok za Obchodnou ulicou, keď tu zrazu po ulici kráča Samo Trnka. To že som ho spoznal nie je nič prekvapujúce, keďže pravidelne sledujem jeho reláciu na SME. Prekvapenie prišlo zo Samovej strany, keď ma spoznal po mene, a pritom sme komunikovali buď len cez IM prípadne mail. Pravdepodobne sledoval moje pokusy o videoblog. Ale bolo to celkom milé náhodné stretnutie, žiaľ len trocha krátke, keďže sa Samo ponáhľal kamsi za kolegami na obed. Ale aj tak to bolo celkom príjemné prekvapenie.

3 názory na “Ako som raz náhodne Sama Trnku stretol

  1. ad VFX IM používam len nerád dávam kontakt verejne asi by som potom nestíhal odpisovať. Ale možno ho sem prihodím

  2. Oprav tie smajlíky. Odhadovaný čas úpravy: 1 minúta? Máš až tak rušný život, že si nenájdeš jednu minútu? 🙂 Nechci, aby som ti to „hackol“ :))

  3. ahoj. Možno pre tých, ktorý nepoznajú každú tvár siete by si meno Sama Trnku mohol prelinkovať na niečo, kde by o ňom bolo pár riadkov. Takisto by bolo dobré prelinkovať „…k predošlému postu…“ na predošlý post. Ono aj keď to môže byť zrejmé, tak nie každý musí čítať predošlý post a potom tento. Inak aký IM používaš? na stránke nevidím žiadny kontakt …

Nie je možné pridávať komentáre.