Videoblog číslo 8 formát spravodajský

Dnešný videoblog bude tak trocha spravodajského charakteru. Povieme si niečo o zahájení predaja iPhone 3G, a predstavíme si novú službu spoločnosti Microsoft pod názvom Photosynth. Inak budem rád ak my dáte vedieť aký formát video blogu sa vám najviac páči, či takýto spravodajský štýl, alebo skôr predošlé epizódy. Príjemné sledovanie.

6 názorov na “Videoblog číslo 8 formát spravodajský

  1. Koniec bol dobry ten zoom. Inak kamera by sa hýbať nemusela vôbec. Sedíš na jednom mieste, stačí raz namieriť a snímať. Videl si už že by v správach sa kameraman hral so zoomom? 😀

  2. jevan- ja nechapem ako moze byt niekto taky sprosty. cena 199 USD a 250 USD ci kolko to bolo, to su ceny za ktore ma byt iPhone dostupny pri 24 mesacnom uvazku v USA, kde zakon nenariaduje tak ako u nas, ze operator musi predavat mobil aj bez viazanosti. ked sa pozries, napr taky orange ma dotovany iphone aj za 9 eur, takze hranicu 199 rsp. 250 USD dodrzali (aj ked nemuseli)

  3. Ten nový Apple iPhone 8/16 GB cena okolo 16000 Sk.A nemyslím že cena pôjde tak rýchlo u nás dole,ale čo tak z USA? 8GB stojí 199 USD a 16GB asi 250 USD.Ale neviem či by u nás fungoval.

Nie je možné pridávať komentáre.