Už som aj ja v BuzzBoot.com

V týchto dňoch sa vám možno zdal môj blog jemne rozpadnutý. Samozrejme ako vidíte nebolo to náhodou. A čo sa vlastne dialo na pozadí počas nekompletnosti stránky ? Nuž pred časom ma Pavel Neuman oslovil, či nechcem vstúpiť do ich siete BuzzBoot, kde sú združené také blogy ako Synopsi, Marigold, JikoBlog a iné zaujímavé blogy. Taktiež sme sa dohodli, že my páni pripravia dizajn v štýle BuzzMag, keďže sa my ten dizajn veľmi páčil. Hlavne sa my páči nápad z video oknom, ktoré je pre moje videoblogy priam ideálne. Pribudla tak isto jedna novinka , a to Flashnews. Je to proste stĺpček, v ktorom sa budú objavovať krátke správičky, pokiaľ sa my nebude chcieť písať dlhosiahle posty. Dúfam, že sa vám bude inovovaný formát blogu páčiť, a že my aj naďalej zachováte svoju priazeň. Tak teda vitajte na novej verzii blogu.

20 názorov na “Už som aj ja v BuzzBoot.com

 1. ach tady jsou ty stiznosti.)) s IE nepripravenosti to priznavam. Mel jsem toho ten az presprilis a ono je to najednou verejny.))) no bomba, ani FF nebyl zcela OK. Ted je to uz snad pro vsechny hulány v richtigu 😉

  ps: Design je nahodou takmer skvely 😉 Má tuna snad njektorý vplívný blóger zálusk na lapší? Neváhajtie!)))

 2. Dizajn je určite lepší ako predošlý, ale podľa mňa krok späť oproti tomu platenému. Doteraz neviem prečo si ho vtedy zmenil.

 3. Vďaka všetkým za cenný feedback. Dnes ešte treba fixnúť CSS pod IE aby to nebolo rozbité. Ale už tuším ktorá funkcia to má na svedomí.

 4. no mne sa nahodou ten design paci – zelenu zboznujem. samozrejme je tu vidno vela nedostatkov nedoladene CSS… IE rozbite. tvoju gramatiku neriesim na tu som si uz trocha zvykol, ale skus sa naucit – to my mi vadi aj mne 😀 ale inak mas moju podporu !

 5. Tak tento dizajn sa mi nepaci… Pre mna je to jeden z najhorsich co pamatam… Inac v buducnosti pred nasadenim viac testovat pred oficialnym spustenim. Aby nebol taky kopec chyb ako je teraz.

 6. Tak dúfam, že už je to ok ak nájdete dáky zabudnutý český text sem s ním.

 7. brano ty si supak to pred publikovanim nevies si ani otvorit tie subory a lokalizovat vsetky popisky? Zmes cestiny obcas slovenciny a tvojej racovciny je uzasna.

  Skus si stranku pomenovat na Insitny blog – to bude najtrefnejsie 😉

 8. nepaci. Ako mam rozoznat odkazy v texte clankov??? Napis navod alebo to sprav ako normalny clovek co chape co su to odkazy

Nie je možné pridávať komentáre.