Utube verzus Youtube

Niekedy v roku 2006 som informoval o spore spoločnosti Universal Tube and Rollform a Youtube. Spoločnosť zažalovala Youtube kvôli neúmernému trafficu, ktorý vraj spôsobovali užívatelia tým, že sa pri písaní názvu YouTube preklepli, a napísali Utube. Firma si pravdepodobne povedala, že keď zrejem v spore neuspela tak aspoň zmení obsah webu. A tak miesto seŕiózneho webu spoločnosti, na Vás dnes bliká web plný všelijakých reklamných hovadiniek. Nuž ktovie či to firme pomohlo. Skôr  si myslím, že mali zmeniť doménu.

utube 

Predtým

utube-2009

Dnes

Zdroj Google Blogoscoped

10 názorov na “Utube verzus Youtube

 1. ja keď napíšem článok snažím sa aby bol čo najviac informačný a aspoň troška pomohol… a určite je lepšie keď za týždeň hodím 2-3 PR články a 5 článkov z iných tém.. ako blog plný reklamy.. a pomalý blog.. načítava sa mi dlho /aspoň mne..

  BTW: k tej rýchlosti ak sa budete chcieť domňa navážať, DNESKA SOM oficiálne nahodil poriadny rýchly hosting 😀 KONEČNE

 2. Braňo, neutočím.. len vravím že to máš moc vyplnené..
  ja som napísal zatial 5 pr článok… nato že začínam je to celkom fajn.. včera som písal ten piaty a za ten som mal 10€ … preto som aj toho názoru že na blogu sa viac oplatia pr články ako plno reklamy… aspoň mne to točí viac oveľa.. mám na blogu etarget ale nie veľkú reklamu, ale aj ta pôjde preč . kúpil som hosting tak dúfam že už pôjde nahodiť directo…

  • Hej lenže blog čo je samý PR už ani nie je blog ale skôr reklamný leták toť môj názor.

 3. Ehm Pedro kolko tých strašne výnosných PR článkov si napísal ? Lepšie povedané koľko článkov vôbec ?

 4. j Braňov blog je preplenený reklamamy.. viac sa oplatí písať PR články za cash ako toľko reklamy … a máš tam isté peniaze a určite to hodí viac peňazí očom som sa presvedčil už aj ja..

  ale k článku: ja mať takú doménu, tiež spravím niečo podobné ako youtube a keď mali veľký trafic maly byť len spokojný, kúpiť lepší hosting a mohli krásne zarábať..

 5. Widgety možno už krotíš, ale zasa to preháňaš s reklamou, keby aspoň neboli niektoré tie reklamné plochy také veľké. A stále si myslím, že tu máš kopec vecí, ktoré sú absolútne zbytočné. Napr. taký Vidcast, ktorý je stále offline, Info o CS serveri, ktorí trápi asi tak max. 16 ľudí. A potom kopec masturbačných vecí ako Feedburner a Followers. A tagy tu máš 2x.Porozmýšľaj nad tým.

 6. Spytam sa otazkou:

  Ked si v hociktorom predoslom dizajne svojho webu pocuval komentare, ako mas na webe priserne prekombinovane veci, tak si to ako bral?

  Ty si sa rozhodol nasypat na web kopec vselijakych widgetov a ostatni tomu nerozumeli a ty rozhodne dodnes nechapes, ze im to pripadalo priserne.

  Tamta firma zafungovala absolutne logicky – mylia si nas? Robi nam to naklady? Tak na tom ziskame peniaze.

  • Nuž musím uznať, že máš pravdu. Ale a ja sa snažím už krotiť čo sa widgetov týka

  • Len na hlavnú doménu nemuseli hodiť takú príšernosť. Stačilo nejaké suché textové info, že sa presťahovala doména.

Nie je možné pridávať komentáre.