USB ohrievač nápojov s hrnčekom od BrandoWorkshop – Recenzia

V poslednej zásielke od BrandoWorkshop sa okrem nižšie recenzovaného produktu SkypeSpeaker nachádzal aj ďalší produkt. Je ním USB ohrievač nápojov. Poďme sa na tento produkt spoločne pozrieť bližšie.

DVC00743 DVC00744
USB Ohrievač nápojov prišiel zabalený v klasickej krabici. Obsahom krabice bola jednak samotná vyhrievacia platnička, USB kábel a elegantný hliníkový hrnček. Na prednej strane vyhrievacej platničky sa nachádza kontrolka a vypínač, ktorým sa zariadenie vypína. USB konektor sa dá pripojiť buď priamo do USB ak máte notebook, alebo za pomoci USB káblika do PC. A ako som toto zariadenie testoval?

O mne je známe, že mám celkom rád kávu. Avšak poobedná káva u mňa dopadá tak všelijako. Ono totiž vždy si uvarím hrnček kávy, avšak potom idem von a kávu zabudnem dopiť. Než sa vrátim mám z nej ľadovú kávu. Včera som teda otestoval tento ohrievač kávy, či splní svoj účel. Spravil som si kávu tak ako obvykle, a ako vždy aj tentoraz som sa po obede vyparil von. Avšak ešte predtým som zapol ohrievač. Po zhruba dvoch hodinkách som aj s kamošom dorazil k nám a bol som milo prekvapený. Na stole ma čakala perfektne teplá kávička v takom stave v akom som ju zanechal pred odchodom von. Bohužiaľ nedisponujem digitálnym teplomerom aby som bol schopný zmerať teplotu vyhrievacieho telesa, ale mohlo mať takých 40 stupňov. A aj vďaka hliníkovému hrnčeku sa teplota nápoja udrží celkom dlho.

DVC00745
Takže čo dodať na záver tohto review ? Nuž len toľko, že ak máte radi kávičku alebo čaj a radi pomaly popíjate popri práci tak ako ja, je tento gadget celkom dobrý doplnok na váš pracovný stôl, prípadne k vášmu notebooku. Tento výrobok osobne hodnotím veľmi kladne ako po dizajnovej, tak aj po praktickej stránke. Moje hodnotenie je 5/5. Na zdravie…

Skóre 5/5

Cena 16 dolárov/384Sk

ProduktLink