USB Fontána od GizFever.com

Dnes mi poštárka priniesla lístoček, vraj mám na pošte balíček celkom značných rozmerov a mám si preň zájsť. Ok tak som teda hneď po obede vyrazil na poštu- Tetuš za okienkom síce mala chvíľu problém nájsť predmetný balíček, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, a ja vám môžem priniesť recenziu prvej veci z balíka od Gizfever. A tou vecou je fontána na USB.

Veru keď som tento gadget videl na Gizfever
poprvé tak som si povedal, že túto vecičku si teda vyskúšam. Fontána pricestovala zabalená v celkom peknej krabici. Po vybalení na mňa vykukla celkom zaujímavo riešená fontána. Samozrejme nedalo mi to a dal som sa hneď do testovania tohto úžasného gadgetu. Podľa návodu som mal nádržku naplniť vodou a tak som aj učinil. Priložený USB kábel som zapojil do notebooku a fontánky. Všimol som si , že v balení sa nachádzajú aj akési sklenené kamienky, ktoré som rozložil na dno fontánky, pod, ktorým sa nachádza celkom výkonné čerpadlo. Na hornej strane sa nachádza sústava trysiek, a tri farebné LED diódy. Celý nedočkavý čo že to toto čudo bude vlastne robiť, som fontánku zapol. Nuž a musím sa priznať, že výsledný efekt ma celkom prekvapil. S trysiek sa razom stal celkom pekný vodopád, podfarbený veľmi efektným svetlom LED diód. Inak samozrejme na napájanie nie je nutné používať iba USB. Tak isto je možné použiť aj tri klasické tužkové baterky. Nuž a ako táto fontánka vyzerá keď je spustená si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.


USB fontana from branorac on Vimeo.

Čo povedať o tomto produkte na záver ? Vždy ma dokáže šokovať, čo je ľudská fantázia schopná vymyslieť a napojiť na nebohý USB pport. Ale v tomto prípade sa mi využitie portu veľmi páči. Táto fontána totiž okrem toho, že je to parádna dekorácia, spĺňa tak trochu aj funkciu zvlhčovača vzduchu. Nuž poviem vám som naozaj príjemne prekvapený. Len také malé upozornenie. Ak si niekto túto fontánu zaobstaráte, tak je potrebné vodu vymieňať každých 8 hodín, zrejme aby sa predišlo usadzovaniu vodného kameňa. Inak nedá mi ešte nedodať, že fontánka vytvára okrem super svetelnej aj peknú zvukovú kulisu.

Skore 5/5 Cool Gadget

Cena 22 dolárov a 99 centov

WEB PRODUKTU

2 názory na “USB Fontána od GizFever.com

Nie je možné pridávať komentáre.