TOP 4 hry, ktoré som hral v roku 2020

Rok 2020 je za nami, a ja som sa rozhodol, že spíšem také malé ohliadnutie za top 5 hrami, ktoré som asi najviac v roku 2020 hrával. Takže, poďme spoločne pekne na to.

Eurotruck simulátor 2

Áno táto hra patrí medzi moje stálice už od prvého dňa svojho vydania, a verte či nie stále má čo dať, a stále je to parádna zábava na dlhé a dlhé hodiny. Či už len tak, alebo na streame.

Úprimne, už teraz sa teším, čo nové prinesie do tejto hry rok 2021, pretože SCS Software nespí na vavrínoch, ale hru konštantne vylepšuje, presne tak isto ako jej mladšieho brata American Truck Simulátor.

Snowrunner

Snowrunner je priam geniálna záležitosť. Hra ktorá vám absolútne nič nedaruje. Je to taký Eurotruck v ťažkom teréne. A keď hovorím, ťažkom, tak myslím skutočne ťažkom.

Toto je hra, ktorá vám neodpustí žiadnu chybu, a všetko vám pekne spočíta, aj s úrokmi. Urobíte zlé rozhodnutie ? Nuž tak za chybu zaplatíte vo forme straty nákladu, či prevrátenia auta.

Phasmophobia

Duchovia, strašidlá bubáci, kam sa len pozrieš. Toto dielo mini teamu dvoch autorov je proste geniálny majsterštyk. A s partiou kamarátov je to nekonečná zábava pri pátraní po paranormálnych javoch, a duchoch.

Hra ako jedna z mála na scéne naplno využíva potenciál mikrofónu, bez ktorého ducha nenájdete.

Aký bol môj prvotný šok, keď duch na otázku Where are you? Odpovedal, Behind 😀 . Verte, že to sa regulérne v hre otočíte či naozaj 🙂

Microsoft Flight Simulátor 2020

Tento letecký simulátor je absolútne geniálny. Je síce pravda, že mapa a modely v teréne mohli viac zodpovedať realite, ale myslím, že stále je to hlavne rozvýjajúca sa platforma. Simulačný model, je aspoň pre mňa, ako človeka čo nehrá hardcore letecké simulátory úplne postačujúci.

Aj vďaka tomuto simulátoru som sa akosi ešte viac začal zaujímať o lietadlá, a časom možno preradím na náročnejší simulátor.