Prispeli sme na oslobodenie sestričiek v Lýbii alebo nie ?

Hmm okolo príspevkov na liečbu líbyjských detí, ktorými si vláda v Lýbii podmienila prepustene Bulharských sestričiek a lekára, nie je stále jasno. Česko a Bulharsko prispeli na toto akési výkupné. Slovenská strana sa však akosi zdráha priznať či nejaké peniaze zaplatila, alebo nie. Neviem prečo to taja aj keď Lýbia trocha vydierala, predsa len by sme prispeli na dobrú vec. A to prepustenie bezdôvodne zadržiavaných ľudí. Rád by som vedel prečo vláda podľa SME zaplatenie príspevku popiera.

3 názory na “Prispeli sme na oslobodenie sestričiek v Lýbii alebo nie ?

  1. Nemuseli to urobiť ani náročky, náhoda je blbec a povedzme si úprimne, že Bulharsko nie je 2x bohatá krajina, takže je dosť možné, že tá ich lekárska pomoc v Líbyi šetrila aj tam, kde sa nemalo (napr. viackrát použité ihly na striekačkách a podobne)

  2. Ako vieš že ich bezdôvodne zadržiavali? Môžeš zo 100 % istotou povedať že tie sestričky určite nemajú zavinenie na nákaze tých detí?
    Vieš na svete existujú aj zlý ľudia, bezcitný, bezcharakterný a ľahostajný. Ako vieš že ten doktor nie je novodobý Dr. Mengel?

Nie je možné pridávať komentáre.