Prezident SR – bude ním žena ?

V poslednej dobe sú v móde rôzne prieskumy, čo sa týka možných kandidátov na Slovenského prezidenta. Nuž pravdu povediac, pre mňa asi najprijateľnejším možným kandidátom na túto funkciu je pani Radičová. Možno ak by bola našou prezidentkou žena, tak by politika možno trocha znežnela. Trochu som sa vyľakal, keď pán Mečiar vyhlásil, že by si vedel predstaviť terajšieho premiéra Róberta Fica vo funkcii prezidenta SR. Ak by sa to naozaj stalo a Fico by kandidoval, tak by som ho určite nevolil. Ale ako vravím, dáma na čele štátu by mi bola celkom sympatická. Inak je mi celkom záhadou prečo sa robí bububu okolo kandidátov na prezidenta už teraz, keď voľby sú až v roku 2009. Inak koho by ste za prezidenta/prezidentku SR brali vy ?

3 názory na “Prezident SR – bude ním žena ?

  1. Janko, súhlasím s Tebou. Prezident je skôr reprezentatívnou funkciou a p. Radičová by mohla dokázať v svojej oblasti pôsobenia toho ešte dosť. Bolo by trochu nelogické predčasne sa odstaviť.

  2. pani radicova mi je velmi sympaticka, a preto si myslim, ze za prezidenta/prezidentku ju je skoda! dzurinda, ak ma aspon trochu rozumu a nie je uplny sebec, tak jej uvolni miesto predsedu strany a mozno by sme mohli mat opat plnohodnotnu konkurencnu-opozicnu stranu smeru

Nie je možné pridávať komentáre.