Plodne strávený víkend

Tak veru. Tento víkend som strávil veľmi tvorivým štýlom. Je síce pravda, že sme s kamošom presedeli Piatkové a Sobotné popoludnie pri počítačoch ale nie pre to aby sme do nich len tak čumeli a zabíjali čas nad neužitočnosťami. Ale preto, že troška rozbiehame jeden projekt, ktorý je ešte vo veľmi rannej fáze svojho vývoja. Dalo by sa povedať, že je to veľmi ranná beta. Ale poviem Vám, že ma to celkom baví. Rád totiž tvorím veci. A možno ma tento projekt donúti pričuchnúť k php a hlavne CSS. Pretože zatiaľ je dizajn štandardný html kód. Ale nik učený z neba nespadol. A tak isto ani ja s kamošom. Pevne verím, že konečný výsledok nakoniec bude stáť za to a že sa na pripravovanom projekte budete príjemne baviť. Inak za technickú výpomoc ďakujem aj Mikkimu ,ktorý nám zachránil centrovanie dizajnu. Prosím nekameňujte nás za dizajn. Je to naozaj ranná fáza vývoja. Inak hosting sa nemusí báť trafficu. Všetko je riešené formou embed kódu. Takže Mišo môžeš byť kľudný. 😀

9 názorov na “Plodne strávený víkend

  1. JJ, Weekendcast by sa mal obnovit 😉 Vsak za Depiho moze docasne niekto zaskocit, urcite sa niekto ochotny najde a ked Depi zmaturuje, tak ho vsetci spolu ukecame, aby sa aj on vratil 😉

  2. Ten weekendcast treba vybrusit ako diamant,dat si cas a pohrat sa – hoci aj s jemnym hudobnym podmazom (rovnako ako tu sa trosku pohrat s gramatYkou).Vyhoda webovych podcastov je ich stala dostupnost, „live“ podla mna nie je dobry napad. Ked len 4 casti tento rok – taky WC obcasnik. Mam kolegu (nazdar Pedro), ten sa na Tvoje prispevky denne tesi.

  3. Pozdravujem Igora aj Ronyho, akoby mi citali myslienky! Weekendcast v Branovej rezii by sa mi pacil sto krat viac ako dalsia z N stranok, ktorych je tu (ako Michal spominal) pozehnane. Ved predsa Branov WC priniesol trosku zivota na rozdiel od napriklad sice vysoko technicky fundovaneho, ale trosicku suchoparneho Ronyho blogu. (Nic v zlom Rony)

  4. Inak Rony robil vysielaniu znacnu osvetu. Kolegovia to mali povinne zvukove predstavenia. Mozno keby ste sa dali dokopy viaceri bloggeri, taky putovny weekendcast („a teraz nieco nove o kompoch“).

  5. ja chcem weekendcast!!! tak som sa tesil, ked sa Brano vybavil tym pristrojom na muziku, ze budu skvele podmazy pod moderatormi, proste tak som chcel.

  6. A ešte som zabudol, že nevidím v takomto projekte zmysel. Keby takáto stránka bola na Slovensku jedna alebo tri, tak by to možno zmysel malo, ale dnes má takúto stránku snáď každý, kto hrá flash hry.

  7. Chlapče, tu nejde o trafik, ten ti dám kľudne preplatiť, ak budeš tvoriť významne percento z celkového množstva. Ide však o to, že porušujete podmienky sponzoringu.

Nie je možné pridávať komentáre.