Ochranná taštička na notebook od Proporta

Dnes ma na pošte čakalo jedno prekvapenie. Poštárka mi priniesla lístok, vraj mám na pošte celkom rozmerný balíček nevedno odkiaľ, ktorý pre istotu nechcela brať so sebou. Ejha povedal som si lebo som očakával asi dve zásielky na recenziu. Tak som tak v duchu hádal odkiaľ to môže byť. Nakoniec po bližšom preskúmaní vysvitlo, že sa jedná o ochrannú tašku spoločnosti Proporta, ktorú si teraz predstavíme bližšie. Teda tú tašku a nie spoločnosť. Nuž poďme na to

 

Taška pod názvom Protective laptop sleeve sa vyrába v troch základných rozmeroch a to 13 palcové, 15 palcové a 17 palcové. Keďže mám notebook ktorý je širokouhlý, objednal som si 17 palcové prevedenie a dobre som urobil. Notebook do tejto taštičky sadne ako uliaty.

Ako vidno s fotografie, taška je vyhotovená z celkom kvalitného materiálu a aj dizajnovo je spracovaná veľmi elegantne. Avšak rúčku, alebo čokoľvek za čo by sa taška dala chytiť by ste hľadali márne. Taška je totiž určená na nosenie pod pazuchou, a verte alebo nie, je to celkom pohodlný spôsob nosenia. Ale aby som tu len nechválil tento inak určite kvalitný produkt od Proporta. Jednu malú vadu na kráse oproti klasickým taškám som predsa len objavil. Chýba mi tu totiž akékoľvek púzdro. Či už na prípadné CD a DVD, alebo na nabíjačku. Pri tomto produkte sa pravdepodobne počíta s tým, že ho budete používať len tam, kde nebudete musieť za chvíľku nabíjať notebook. Pretože naozaj neviem kam by som nabíjačku dal. Leda do igelitky ale to už nie je ono.

Takže čo dodať na záver tohto review ? Taštička od Proporta je určite kvalitným ochrancom vášho notebooku. Ako som však už spomínal, má aj svoje nevýhody, ako absencia akéhokoľvek púzdra. Ak sa však s takouto taštičkou objavíte na firemnej porade, určite budete štýlový a pritiahnete pozornosť vašich kolegov viac, ako keby ste notebook vyťahovali s klasickej tašky.

Takže

Konečné skóre : 4/5

Web Produktu

Cena 16.98 libier