Nový čas najobjektívnejší ? – podľa Fica áno

Náš pán premiér Fico má veľmi svojský vzťah k médiám. Inak si nemožno vysvetliť vyhlásenie uverejnené na stránke Medialne.sk podľa ktorého je bulvárny denník Nový čas najobjektívnejším médiom. Ak je Nový čas najobjektívnejší tak potom ja som asi pápež. Podľa mňa sú velmi seriózne noviny napríklad Pravda a SME. O Novom čase si myslím, že je to len obyčajný klebetník, ale samozrejme aj také treba. Fico tiež vyhlásil, že vláda pripravuje opatrenia , pretože podľa neho sa zo zvyšku médií stala opozícia. Lenže nemôže si za to tak trochu pán premiér sám ? Podľa mňa aj hej. A to hlavne svojim prístupom k novinárom, ktorých nazýva obyčajnými pisálkami. Nuž neviem, potom sa niet čo čudovať, že ho novinári nenosia na rukách. Keby radšej pán premiér zmenil postoj k médiám a nerobil si z nich nepriateľov.

7 názorov na “Nový čas najobjektívnejší ? – podľa Fica áno

 1. Ja sa tiež nerád na blogu k politike vyjadrujem ale keď ma niečo vytočí holt nedá sa inak… Vivat blogy.

 2. Ten nas premier ma irituje kazdym svojim vyrokom ale teraz triafate uplne mimo …
  Skuste si pozriet zo zaznamu na webe tu relaciu a uvidite ze to hovoril s uskrnom na tvari …
  A takto mu davate municiu na dalsie salvy voci zaujatym mediam a vytvaraju sa kauzicky ktore mu pomahaju odvadzat pozornost od vaznych veci …
  Ak nieco kritizujem tak si to najprv vypocujem, precitam, pozriem aspon 2x …

 3. presne toto som vyjadril vo svojom blogu, kde som prirovnal fica k hulanovi … cenzura zacina.

 4. No ťažko povedať či je Nový čas najobjektívnejší, ale je pravda, že keďže ich nosnou témou je bulvár, teda viacmenej osobný život prominentov, tak politika sa tam nejako extra neprikrášľuje.

  Naopak, najmä Pravda má vo zvyku vo veľkom zavádzať a robiť z ľudí vola. Napr. napíšu, že ten a ten úrad, ktorý má pomôcť šetriť náklady, bude nás daňovníkov stáť napr. 100 miliónov Sk a robia z toho takú vedu, ako keby bol kvôli tomu ohrozený štátny rozpočet (kde táto suma nehrá skoro ani rolu).

  Nepáči sa mi to, lebo v skutočnosti každý jeden daňovník prispeje na tento úrad len jednorázorovo pár korún (ani nie 50 sk), ale ak bude dobre fungovať tak nám rádovo na osobu ušetrí stovky až tisíce (ale asi skôr stovky).

  A takéto prekrúcanie je u týchto novinárov bežné, preto nemám rád ani Hríba, ten tiež prispôsoboval fakty ako chcel, resp. poddal ich tak ako keby to bol koniec sveta, pričom každý kto používa zdravý rozum si vie dať jedna + jedna dokopy.

  Sme veľmi nečítam, ale asi je na tom podobne.

Nie je možné pridávať komentáre.