Niečo málo z môjho súkromia

Pár ľudí ma na blogu žiadalo aby som napísal niečo málo o sebe. Nuž tak to skúsim aspoň nejako stručne, aby som sa pridlho nerozpisoval.

Takže narodil som sa v roku 1976 v Bratislave, ale v podstate celý svoj život, žijem neďaleko od Bratislavy v Stupave. Ak by som mal napísať niečo o mojich záľubách tak poviem asi toľko, že blogovanie je mojim koníčkom číslo jedna už tuším tri roky, opravte ma ak sa mýlim, lebo už som pomaly stratil aj prehľad. Avšak prvým mojim blogom bol blog na bloguje.cz, ktorý však už dnes pravdepodobne nenájdete. Potom som isté obdobie blogoval na doméne blogdon.net, nuž a napokon som sa rozhodol, že skončím z nickmi v doménach a registroval som si doménu branorac.sk.

Medzi moje ďalšie koníčky patrí samozrejme hudba. A to najlepšie elektronická v štýle house a dance, prípadne trance, ale ten už veľmi nemusím. Sám som si vyskúšal len tak pre zábavu program na mixovanie VirtuaDj. Ale našťastie som nedostal príležitosť hrať v žiadnom klube. Obávam sa totiž, že by to dopadlo dosť katastrofálne. Doma je to fajn, ale je určite ťažšie postaviť sa pred ľudí a zabávať ich.

Ďalšou mojou internetovou aktivitou bol podcast Weekendcast, ktorý sme nahrávali spoločne s Depim. Projekt má však zatiaľ prestávku, čo a ako bude ďalej ešte ani sám neviem. Ale asi budem nútený sa na to čoskoro pozrieť. Lebo vraj ten podcast ľuďom chýba.

Nuž a čo športové aktivity ? Kamošovi vďačím za to, že som asi po roku znova zdvihol svoj lenivý zadok a začal bicyklovať. Takže prakticky celé leto som bol vonku na bicykli a poviem vám, že to bolo trocha aj na kondičke poznať.

Takže toľko asi z môjho súkromia. Dúfam, že som týmto článkom pár ľudí potešil, prípadne pobavil. Veď napokon vyjadrite sa v komentároch

Tak ma napadlo, čo keby sa podrobnejšie predstavili napíklad aj Depi, Alian, Mikki a Petocomp

3 názory na “Niečo málo z môjho súkromia

  1. mno Brano, ja myslim ze ludom ide viac o info z tvojho „civilneho“ zivota – kde pracujes, kde si studoval, nieco o zenach a tak 🙂 to co si popisal si kazdy pravidelny citatel vydedukuje 😛

    myslim ze na blogu sa predstavujem dostatocne ale sme tam urcite hodim nejaku pikosku zo zivota 😛

  2. mna by celkom zaujimalo kde si chodil do skoly a kde pracujes brano. 😛 ak ces to tam dopis uz som nad tym minule rozmyslal 😀

Nie je možné pridávať komentáre.