Mojsejovci sa vracajú do TV bude to úspech alebo fiasko ?

Tak a je to tu zas. Manželia Mojsejovci sa nám znova vracajú na televízne obrazovky v programe Čo na to Mojsejovci. Prekvapuje ma však najviac fakt, že sa vracajú na obrazovky TV JOJ. Presne tej TV, ktorú pred časom obviňovali ako strašne ich zosmiešnila vďaka legendárnej Pročkovej nachytávke. Tak neviem Mojsejovci síce tvrdia, že sa nepotrebujú pchať na TV obrazovky, ale podľa mňa po TV obrazovke priam bažia. Nuž popularita je zrejme návyková, a tá televízna dvojnásobne. Ak však bude program na takej úrovni ako videá na Mojsejovej stránke, tak nám pánboh pomáhaj. Možno program na chvíľu dvihne sledovanosť, ale obávam sa, že to nebude na veľmi dlho. Nuž uvidíme. Teda lepšie povedané uvidíte. Pretože ja tento typ programu ako sa vraví nemusím, a Mojsejovcov obzvlášť nie. Inak aký im predpovedáte úspech ?

6 názorov na “Mojsejovci sa vracajú do TV bude to úspech alebo fiasko ?

  1. ASI uspech nebude.Mojzejovci su velmi vulgerne a agresiny par.ja mam rada.

  2. Úspech nulový. Prvý diel si pozrie milión divákov, druhý tisíc. Monsterovci nemajú čo ponúknuť, už ich všetci poznajú a dívať sa dokola na to isté – no načo?

  3. Uspech bude, ale ide o to kolko im to vydrzi. Ale tesim sa ze si obcas pozeram tie ich kecy na tom sa da dobre zasmiat ako si seru do huby :). A aj SOS bude zabavnejsie :D.

  4. Ja im predpovedám rovnakú popularitu, ako doteraz. Na začiatku zahrajú pár dielov „akože pohodička“ a tesne pred nejakým veľkým odhalením zmiznú z obrazovky. O rok ich uvidíme plakať v inej TV (zostáva Nautik, TA3, STV – prijímam stávky, ktorá to bude), o dva sa bude opakovať dnešný scenár.

    Suma sumárum: Ma-am Vpitchi.

  5. Nuž na 99 percent sa to bude krížiť. Konkurenčný boj je sviňa.

  6. tak ja si to urcite pozriem a nie raz 😀 uz len koli tej zabave. len dufam ze sa to nebude krizit so superstar 3 😛

Nie je možné pridávať komentáre.