Moje malé závislosti

Dnes som tak uvažoval nad tým či má každý človek nejakú vec na ktorej tak rečeno frčí. Teda či má nejakú malú závislosť. Ja určite frčím ako správny IT maniak na káve. 😀 Denne som schopný do seba hodiť aj tri nie zrovna malé hrnčeky kávy. Temer v poradí ráno, na obed a večer. Nuž a v poslednom čase zasa ulietavam na hrách. Konkŕétne na hre Coiunter Strike a to do takej miery, že som vytvoril public server. No a najnovšie na hre Audiosurf. Inak ako tak pozerám už sa nakazil Audiosurfom aj Miro VaňoJuRoot. Za chvíľu môžeme založiť Klub priateľov hry Audiosurf. A na čom ulietavate vy ostatný ? Pochváľte sa.

8 názorov na “Moje malé závislosti

  1. No a na to podstatné som trochu zabudol. Pri akčných hrách som dobrý pri nejakom tom víne alebo pive /som akčnejší/. Potom to všetko likvidujem a pekne postupujem, žeby doping?

  2. Ja pijem kávu len ráno.Ak sa dostanem večer ku hre kávu rozhodne nepotrebujem, až keď príde únava zistím že je polnoc. No a hry – Far Cry, F.E.A.R. atď. Teraz sa chystám na Crysis ale počítač nestíha.Chce to mohutne upgradeovať.

Nie je možné pridávať komentáre.