Markíza preboha už nie ďalší sitcom

Markíza sa nám pravdepodobne zbláznila. Je pravda, že sa konečne začalo na Slovensku viac vyrábať, ale pre pána jána prečo samý sitcom. Prvý boli Susedia, a tí mali značný úspech. Pri Priateľkách som si povedal ok dva sitcomy ešte nie je žiadna tragédia. Pri Normálnej rodinke som už trocha krútil hlavou, že na čo sitcomy tri. Dnes ma však dorazilo Medialne.sk so správou o tom, že Markíza pripravuje ďalšiu komediálnu show pod názvom Áno miláčik. Tak ja naozaj neviem. Z Markízy sa nám tuším stáva sitcom vízia. Jediný nesitcomový projekt tejto TV je Mesto tieňov. Som fakt zvedavý čo to bude zač. Ale Markíza už sa preboha zobuď. Dosť bolo sitcomov.

2 názory na “Markíza preboha už nie ďalší sitcom

  1. Žiaľ, nemôžem s tebou kamilio súhlasiť, že vedia čo robia. Veď si zober napríklad ich Televízne správy. Vďaka „skvelým“ zmenám prišli o množstvo divákov. A to nie je jediný príklad, dalo by sa veľmi dlho pokračovať. Navyše neustálym opakovaním Susedov a ich náhodným nasadzovaním koledujú o ďalšiu významnú stratu.

  2. Keď im to zvyšuje sledovanosť tak prečo nie? Ja som krútil hlavou aj pri druhej sérii superstar. Čo mala síce STV ale to je jedno. Oni asi vedia lepšia čo sa im oplatí a čo nie.

Nie je možné pridávať komentáre.