Do kelu zase som o rok starší 32 na krku…

Tak a zas som o rok starší. Po prvé mi pripomenul, že je zas rok v ťahu Mišo Slančík, keď mi prišla faktúra za moju doménu. Avšak definitívne mi to, že už mám dnešným dňom 32 rokov pripomenul včera v noci Tomáš Kusenda, ktorého napadlo so mnou spraviť rozhovor. Podotýkam, že rozhovor sme robili cez ICQ niečo okolo pol druhej v noci. A čo sa za ten rok zmenilo ? Nuž za prvé som získal zamestnanie. Na internete som začal viac pracovať s videom a spustil som videoblog. Tak isto som vďaka akciám Barcamp získal zopár nových kontaktov. Takže ak mám hodnotiť rok po tejto stránke tak sa vydaril . Ale je aj tak šialené ako ten čas letí nemyslíte ? Niekedy normálne ľutujem že nemám nejakých 17. Ale to už veru nevrátime A aké sú moje ďalšie plány? Nuž v prvom rade je v pláne oživenie projektu Weekendcast. Nuž a ďalej sa nechám prekvapiť čo prinesie sám život.

8 názorov na “Do kelu zase som o rok starší 32 na krku…

  1. Takto hodnotím rok ja až na Silvestra.Na ďalší rok prídu kristové roky.Neboj sa Braňo, si len tak starý akého mladého máš ducha.
    Tak všetko najlepšie.

  2. Braňo a čo si robil v tých 17tich, ak by mohlo mňa a snáď aj ostatných čitateľov zaujímať? 🙂

    Mimochodom, aj Kusimu by sa zišlo po sebe články prečítať a poopravovať chyby po sebe a po tebe, lebo takýto spontánny rozhovor sa ťažko číta, keď to je len copy&paste z okna IM…

Nie je možné pridávať komentáre.