Creative zen nano plus silikónový obal od Proporta

V týchto dňoch som dostal ďalší celkom zaujímavý balíček od spoločnosti Proporta, ktorá vyrába najrôznejšie ochranné obaly na naše mp3 prehrávače, notebooky a mobilné telefóny. Keďže som majiteľom prehrávača Creative zen nano plus, tak som bol zvedavý, aké riešenia ponúka spoločnosť PROPORTA pre tieto malé prehrávače. Po dohode s firmou my domov dorazil asi najmenší balíček aký som v svojej recenzentskej histórii dostal.

Vo vnútri balíčka sa nachádzali nasledujúce vecičky. Samotné obal zabalený v celkom pekne dizajnovanej krabičke. Ďalej bol v balíčku pribalený sprievodný list s poďakovaním za spoluprácu, nuž a ako bonus mi spoločnosť PROPORTA zaslala aj jeden sáčok pravého anglického čaju. Inak PROPORTU ako prvú napadlo pribaliť aj faktúru za produkt na sumu 0 libier aby s tovarom neboli na colnici problémy.

Nuž ale poďme sa konečne venovať samotnému obalu na MP3 prehrávač. Obal je vyhotovený zo silkónového materiálu. Samotný prehrávač doň sedí na milimeter presne, aj keď sa to pri počiatočnom zasúvaní prehrávača do obalu možno nebude zdať, pretože to aspoň mne išlo trocha ťažko. Nuž ale keď sa dostanete cez tieto úvodné prekážky, tak dostanete celkom podľa mňa luxusný obal na MP3 prehrávač. Obal je premyslený do tých najmenších detailov. Má totiž vyrezaná jednak otvory pre koliesko ovládania hlasitosti, ako aj otvor na slúchadlá. Prekvapil ma dokonca aj vyrezaný otvor pri priestore pre batérie. Takýmto štýlom spracovania obalu, už naozaj nebudete nikdy musieť vytiahnuť svoj mp3 prehrávač von. Myslím, že aj heslo na balení hlásalo niečo v zmysle Minimálna veľkosť a maximálna ochrana. Nuž a musím povedať, že v tomto prípade sa to spoločnosti Proporta podarilo na výbornú

Hodnotenie 5/5

Cena 11,95 libier

WEB PRODUKTU

3 názory na “Creative zen nano plus silikónový obal od Proporta

Nie je možné pridávať komentáre.