Backlinks.com kde sú moje Affil zárobky ?

Včera nás viacerých vystrašil pohľad do administrácie Backlinks.com. Konkrétne do sekcie Affilliate statistics. Totiž tam kde by sme po správnosti mali mať niektorý zobrazené zárobky za affilov, tak tam zrazu nie je nič iba samá 0 a evidencia počtu Affilov. V mojom prípade to malo byť iba nejakých 25 dolárov. Avšak viem o ľuďoch aj s vyššími sumami, ktorý ostali nepríjemne prekvapený pri pohľade na administráciu. Dúfam, že sa jedná len o nejakú chybu systému, a že Backlinks.com nepostihla finančná kríza. Inak komu ešte okrem mňa zmizli affiliate dáta ?

6 názorov na “Backlinks.com kde sú moje Affil zárobky ?

  1. 2 Tom@s: to by vysvetlovalo, preco mam o jedneho affila menej, cize mi zostal len jeden (konkretne branorac) , ale dnes mi akurat dosli peniaze na paypal po 45 dnovej skusobnej, ktora sa vztahuje na referallov …

    inak pozdravujem Vas uz zo Slovenska chlapci 😉

  2. Brano asi to bude tym, ze ti klesol PR zo 4 na 3.
    Fero: je to tak, ze zmenili trochu pravidla pre affil a to tak ze kazdy musi zarobit aspon 5 babiek aby sa tebe pripisal ako platny refferal.

  3. Fu no ponajnovšie my dokonca klesla suma za 7 linkov dostanem uz len 14 dolarov.

  4. pls, ako to dopadlo s tymi zarobkami? zverejnis nejake blizsie info? ozvali sa Ti uz?

  5. mna to tiez postihlo a dnes som im napisal aj ja a to neplati len pre tento system ale aj pre ich dalsi brokerage, som zvedavy, keby ma niekto skor odpoved hodte to sem som zvedavy co s tym budu robit a kedy s tym budu nieco robit.

Nie je možné pridávať komentáre.