10 otázok pre..- odpovedá Bohumil Stejskal – bbs.medialne.sk

Tak a je tu ďalšia časť celkom úspešného seriálu 10 otázok pre. Tento raz na moje otázky odpovedá Bohumil Stejskal. Človek ktorý sleduje dianie na našej TV obrazovke a bloguje o ňom na Blogu Bohumila Stejskala pod hlavičkou Medialne.sk

 

1. Kedy si začal blogovať?

7.9.2006

 2. Aké blogy najradšej čítaš? (myslené autorov)?

Niekedy je lepšie raz vidieť ako stokrát čítať, preto na úvod spropagujem videoblog Braňa Mojseja a reklamný blog Pastiera na medialne.sk. Čítam rád Malecov, Šipošov,  Žemlovej, Šátekov a Baluchov blog.  Ale len občas lebo nemám toľko času aby som mohol pravidelne vyťukávať ich URL. S RSS som sa zatiaľ neskamarátil.

3. Počúvaš aj podcasty? Keď ano tak aké?

Len občas na ESPNradio.com. Amerického športu nikdy nie je dosť.

4. Aký blogovací systém preferuješ?

Čo je to blogovací systém?

5.Ak by si mal na to technické možnosti, prípadne chuť a čas dal by
      si sa na video blog?

Ak by som mal zodpovedajúcu vizáž a verbálne schopnosti, možno by ma na to nahovorili. Keďže  si myslím, že nemám, radšej zostanem pri písaní.  Dúfam, že sa to tak skoro nezmení. Videl som však dosť častí Nikdy nehovor nikdy aby som sa vyvaroval toho slova na „n“.

6.Čo robíš, keď práve nepracuješ alebo nesedíš za PC pri písaní
      postov?

Čo asi? Pozerám televízor! 🙂 Ale nielen to.  Pasívne alebo aktívne športujem. A ešte obdivujem čo všetko dokáže trojročné dieťa.

 7. Akú hudbu si rád vypočuješ?

Tak to viem celkom presne:
Counting Crows,  U2,  Dave Matthews Band,  Live,  Wallflowers, 3 doors  down, Snoop Doggy Dogg,  Dr. Dre,  to čo hrajú v rádiách a veľa slovenských alebo českých interpretov populárnej hudby.

8.Aké filmy máš rád?

Americké, európske a všetky s Javierom Bardemom. A ešte dokumentárne.

9.Aké knihy rád čítaš? A ak tak čo máš práve rozčítané?

Mám taký sen, že jedného dňa  budem mať v knižnici všetky knihy Harlana Cobena.  Chcel by som raz byť ako Myron Bolitar. Rozčítané nemám nič, lebo keď chytím dobrú knihu do ruky väčšinou ju nepustím kým neprečítam poslednú stranu.

10.Ako vidíš budúcnosť  blogovania?

Verím, že jedného dňa bude môcť každý človek na planéte blogovať. Len neviem, či to je dobré alebo zlé.