Super mini keyboard od USBFever.com

Dnes sa mi dostala z USBFever.com do rúk pravdepodobne najmenšia klávesnica, akú som kedy videl. A že som ich videl na mojom stole už zopár, to vám potvrdia mnohý ľudia čo ma dobre poznajú. Nuž ale aby som nechodil okolo horúcej kaše, poďme sa na tento mini zázrak pozrieť trocha podrobnejšie.

Klávesnica prišla zabalená v celkom normálne otvoriteľnom plastovom obale. Na jeho prednej strane je vidno samotnú klávesnicu a na zadnej sú potom vypísané špecifikácie produktu. Balenie je prevedené celkom solídne a treba pochváliť fakt, že aj napriek dlhšiemu cestovaniu prišiel tovar v perfektnom stave, ako keby som si ho odniesol z obchodného domu. V balení sa okrem klávesnice samotnej nachádzalo aj CD s ovladačmi a redukcia na PS2 port.

DSC05306

Balenie predná strana

DSC05307

Balenie zadná strana

DSC05308

Vybalená klávesnica

Ok toľko teda balenie, poďme sa pozrieť na klávesnicu samotnú. Ako vidno s priložených fotografií, klávesnica je skutočne miniatúrna. Avšak na moje veľké prekvapenie sa aj napriek jej veľkosti na nej pracuje celkom pohodlne. Rozloženie kláves asi najviac pripomína notebook. Niektoré funkcie sú totiž tak ako na notebooku dostupné až po stlačení klávesy fn. Najviac ma však prekvapilo, že sa výrobcom na tak malý priestor podarilo dostať aj multimediálne funkcie ako je pridávanie a uberanie hlasitosti, otvorenie prehliadača a mail klienta, či dokonca vyhľadávanie dokumentov v pc.

DSC05309

Mini keyborad verzus moja klávesnica

DSC05310

Mini keyboard verzus zvyšok stola

Čo dodať na záver ? Klávesnica je to celkom podarená, niekomu však bude zrejme prekážať jej miniatúrna veľkosť. Avšak po chvíľke cviku sa dá aj na taký malý priestor celkom zvyknúť, a potom sa s klávesnicou pracuje celkom príjemne. Takže ak sa nehrávate a máte radi malé veci, potom je táto klávesnica niečo pre vás. Celá táto klávesnica stojí len 19 dolárov, čo je zhruba 456 korún

Hodnotenie

5z5

Produkt Link

 

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

POĎAKOVANIE

I wish to thanks to Thomas from USBFever.com. He makes this review possible.

4 názory na “Super mini keyboard od USBFever.com

  1. Veď z recenzovaním produktov len začínam. Nasledujúce recenzie budú určite lepšie.

Nie je možné pridávať komentáre.