SLSP má priateľský prístup k svojim klientom

Dnes som si bol v Slovenskej sporiteľni vyzdvihnúť svoju platobnú kartu. Príjemne ma prekvapil prístup úradníkov našej pobočky. Úradník s ktorým som zakladal účet ma zdravil už z diaľky od stola kolegyne s ktorou práve niečo preberal. A okamžite sa mi išiel venovať. Tak tomu hovorím priateľský prístup ku klientom. Asi majú systém kde si vás konkrétny predajca vezme akosi za svojho. A musím povedať, že v takejto priateľskej atmosfére sa hneď inak vybavujú veci. Bodaj by to tak bolo na všetkých našich úradoch. Kde by sa na vás úúradník usmieval a nemračil. Ale dúfam, že aj to raz príéde. Slovenská sporiteľňa má  za to u mňa bod k dobru.

8 názorov na “SLSP má priateľský prístup k svojim klientom

  1. Nuž ono by veru nebolo zlé keby aj ten štátny úradník bol lepšie platený. Viem o čom vravím Jedného štátneho úradníka v rodine máme 😀

  2. jasne, ja nehovorim, dnes ma ich par potesilo 🙂 zdravim A.Z. z danoveho uradu TN :-)) Ale len k tomu, napr. orange/t-mob, ochotni ludia, vacsinou skvelo ovladajuci svoju pracu, lebo si to spolocnost moze dovolit, ale co take statne urady ?

  3. To je síce pravda ale bolo by fajn keby sa tak chovali aj štátny úradníci platený z našich daní.

  4. Braňo, on to má v popise práce, keby sa tak nesprával, letí z tade. S týmto prístupom sa stretneš v každej súkromnej spoločnosti, ktorá spravuje tvoje peniaze a najmä v bankách. Takže sa nejedná o nič prevratné.

    Štátne úrady sú o niečom úplne inom. Tam sedia staré nevrlé tetičky alebo mladé slečny, ktoré sa tam dostali cez známosti a svoju prácu si väčšinou nevážia. Česť výnimkám!

Nie je možné pridávať komentáre.