Nezarábam na internete noa ? Blogujem predsa pre radosť a pre zábavu

Prečítal som si už zopár článkov ako zarábať na internete. Ale mám taký pocit, že môj blog nebude zárobkovo činný asi nikdy. Možno robím chybu v tom, že nepíšem na presne špecifickú tému a tým pádom sa kontextová reklama ľudovo povedané nechytá. Alebo mám iba smolu a služby vždy dajú nezaujímavé inzeráty. S AdSense som to vzdal a zatiaľ skúšam AdFox. Avšak, že by bol zárobok oveľa lepší sa povedať nedá. Skôr naopak zatiaľ to nie je žiadna sláva. Ale samozrejme to nedávam za vinu AdFoxu ale skôr roztrieštenému obsahu blogu a tomu, že blog jednoducho nie je tematický, čo je podľa mojej skromnej mienky pre reklamný systém asi lepšie. Nuž čo na internete asi nezbohatnem ale to vôbec nevadí. Veď nepíšem blog pre peniaze, ale pre zábavu a potešenie. Som rád keď vidím, že ľudia články čítajú a ešte radšej keď komentujú. To sa potom hneď veselšie píše. No a keď sme už pri tých komentároch, tak pozerám , že sa celkom ujal systém ClickComments ,ktorý som v spolupráci s Postreach lokalizoval do našej rodnej slovenčiny. Takže ak nezarábate na blgoch nevadí píšeme ich predsa pre radosť a nie pre peniaze. Tie sú už len akýmsi vedľajším produktom aspoň u mňa.

10 názorov na “Nezarábam na internete noa ? Blogujem predsa pre radosť a pre zábavu

  1. no mne adsense z mojho blogu (ktory uz priliz nie je aktualizovany, ale ludia nan chodia stale) kazdy mesiac prihodi nejakych 2000 sk, som spokojny 🙂

  2. hej, ale nasi ludia na to neveria a nezabudaj, ze co je to 15 milionov (ked ratam cechov a slovakov) napriklad oproti 100 milionom amikov a inych – anglicky hovoriacich – surferov.

  3. To chce trpezlivost. Blogy na zapade zarabaju pekne peniaze. Treba ziskat vela navstevnikov.

  4. Nejde o navstevnost, ale o konverziu. Moze mat kolko chce, ked mu nato nikto neklikne. Use-the-brain

  5. presne … pokial nemaz denne aspon 70 000 a viac pageviews, nemas sancu normalne napriklad na adsense zarabat.

  6. No ja som nikdy nevyuzil na svojom blogu ziadu reklamu. Jepravda, blogujeme pre radost a nie pre zisk. Tiez pokial mas sponzorovany hosting, tak naco ti je reklama? Za tych par drobnych mi ta spata nestoji aby mi strasila na blogu.

Nie je možné pridávať komentáre.