Mixmeister Propaganda – softvér na tvorbu podcastov

Včera sa mi dostala do rúk demo verzia programu Propaganda od spoločnosti Mixmeister. Jedná sa o veľmi šikovný nástroj na tvorbu podcastov. Nuž a ako sa s týmto programom pracuje sa dozviete v nasledujúcej recenzii

Interface

Interface programu je delený do troch častí. Vľavo sa nachádza knižnica súborov. Vpravo je playlist no a v dolnej časti sa nachádza časová osa. Jednoduchšie rozdelenie už ani nemohli vymyslieť. Podcast sa nahráva jednoduchým stlačením tlačidla record a nahrávka sa uloží priamo do knižnice súborov. Potom už len segmenty podcastu zoradíme metódou drag and drop do playlistu. Tým pádom sa automaticky objavia aj v časovej osi, kde môže mepodcast detailnejšie doladiť.

propaganda

Publikujeme

Podcast môžeme následne publikovať, a to hneď niekoľkými spôsobmi. Buď ho vyexportujeme ako mp3 alebo wmv alebo priamo do formátu pre Ipod. Ďalľšou možnosťou je priame publikovanie na webe uploadom na ftp.

Záver


Ako vidno Mixmeister Propaganda je veľmi jednoduchý pritom však kvalitný program. Na nahrávanie podcastov. Mimochodom program má celkom podarený dizajn a aj to sa v dnešnej dobe cení. Len jedno ma trocha mrzí a to je fakt, že pokiaľ tvoríte podcast v demo verzii tak sa tam automaticky pridá hláška o tom, že tento pdocast bol vytvorený v trial verzii produktu Propaganda. Ale odporúčam tento program aspoň vyskúšať, je to naozaj šikovný nástroj.

Pikoška na záver

Názov programu bol podľa mňa volený dosť nešťastne. Ak si dáte vyhľadať totiž , len slovíčko Propaganda, tak sa veru naklikáte než sa preklikáte k recenzovanému pro

Web produktu: www.makepropaganda.com

3 názory na “Mixmeister Propaganda – softvér na tvorbu podcastov

  1. Asi ne je to torcu moc 44 dolarov ci tak nejak. export pre Ipod je len audio.

  2. Spätné upozornenie: vybrali.sme.sk

Nie je možné pridávať komentáre.