Like buttonu neutečieš

Tak veru. Ten nový vynález Facebooku, a to rozšírenie Like na všetky weby na internete, sa pomaly ale isto šíry ako dáka nákaza, alebo epidémia. Na webe Tyinternety.cz je zverejnený celkom rozsiahly zoznam tých, ktorý už Like button nasadili. A nevyhol sa dokonca ani tak veľkým serverom ako je Idnes.cz. Či z bloggerov napríklad fremy.cz. Takže aj keď nie som s tejto situácie extra happy, a možno som v tomto zmysle trocha staromódny dedek, tak pravdepodobne Like button aspoň na skúšku nasadím, a uvidíme čo sa bude diať. Button ešte chápem pri produktoch v eshopoch. Uvidíme však, aký význam bude mať pre nás bloggerov. Takže, hor sa do Likeovania ? Napokon asi áno. Inak kto z našej blogosféry už Like nasadil ?

16 názorov na “Like buttonu neutečieš

  1. Like button považujem za spôsob ako sa vyjadriť, v zmysle: „bol som tu, čítal som, zabookmarkoval som si, resp. tento článok/blog/foto/info nie je odveci a chcem takých čítať viac“.. Takže som jednoznačne ZA.

  2. Like button považujem za spôsob ako sa vyjadriť, v zmysle: „bol som tu, čítal som, zabookmarkoval som si, resp. tento článok/blog/foto/info nie je odveci a chcem takých čítať viac“.. Takže som jednoznačne ZA.

Nie je možné pridávať komentáre.