Kde kurieri urobili chybu ?

Dnes sa budem bohužiaľ znova sťažovať na kuriérov. Istá nemenovaná služba ma totiž riadne vytočila hneď pri príchode z mesta. Našiel som si za dverami lístoček od kuriéra, že sa ma pokúšal zastihnúť už dvakrát doma, a že bol po balíky. Potiaľto by bolo všetko ok a nadávať by som mohol sám sebe a nie dotyčnej službe. Lenže, objednávka na odvoz balíkov, je jasne stanovená na zajtra, a nie na dnes. No a tak som samozrejme nebol doma, keďže som mal aj iné povinnosti v meste. Povedzte mi ako je možné, že keď dostanem jasne potvrdenú objednávku na odvoz balíkov na deviateho, kuriér si po to príde pokojne o deň skôr ? Kde sakra soudruzi udelali chybu ? No nič, tak si to chlapec kuriér bude musieť aj keď nerád zopakovať zajtra, v riadny deň objednania.

4 názory na “Kde kurieri urobili chybu ?

  1. Ospraveldňujem sa ak sa vás to osobne dotklo. JE mi jasné, že vy len vykonávate, to čo dostanete na oznámení o zvoze. a nemôžete za to ak niekde v komunikácii nastane chyba. Len ma zaskočilo, že ste tu boli už včera, keď ja som dostal oznámenie o zvozae na deviateho. No nič chybička sa vloudila a dúfam, že to neberiete príliš osobne. Veď nik nie sme dokonalý. Ešteraz sa ospravedlňujem

  2. DAKUJEM VAM VELMI PEKNE PAN RAC. TAKETO NEZMYSLI O MNE MOZETE PISAT AKURAT TAK NA LAMPAREN!!!! DOSTAL SOM OZNAMENKU NA OSMEHO NIE NA DEVIATEHO!!!!!! VAS KURIER.

  3. DAKUJEM VAM VELMI PEKNE PAN RAC. TAKETO NEZMYSLI O MNE MOZETE PISAT AKURAT TAK NA LAMPAREN!!!! DOSTAL SOM OZNAMENKU NA OSMEHO NIE NA DEVIATEHO!!!!!! VAS KURIER.

    • Ospraveldňujem sa ak sa vás to osobne dotklo. JE mi jasné, že vy len vykonávate, to čo dostanete na oznámení o zvoze. a nemôžete za to ak niekde v komunikácii nastane chyba. Len ma zaskočilo, že ste tu boli už včera, keď ja som dostal oznámenie o zvozae na deviateho. No nič chybička sa vloudila a dúfam, že to neberiete príliš osobne. Veď nik nie sme dokonalý. Ešteraz sa ospravedlňujem

Nie je možné pridávať komentáre.