Je presnejší Toplist či Google Analytics ? – Aký nástroj použiť na meranie návštevnosti ?

Dnes som tak uvažoval nad tým, ktorý zo štatistických nástrojov na meranie návštevnosti, je najobjektívnejší ? Sú to počítadlá tipu Toplist alebo Netagent ? Prípadne analytické nástroje Woopra, či Google Analytics? Neviem . Toplist mám už viac menej nahodený zo zotrvačnosti a akejsi nostalgie. Osobne sa my najviac pozdáva Woopra, ktorá skutočne meria všetko možné aj nemožné. Celkom sa my páči, že má vlastného klienta, a tak nemusíte liezť na web, aby ste zistili ako na tom ste s návštevnosťou. Ale pravdepodobne aj tu bude platiť staré známe: Proti gustu žiaden dišputát. A každý z nás použije to čo mu vyhovuje najviac. Inak aký štatistický nástroj používate vy na meranie návštevnosti svojich webov ?

8 názorov na “Je presnejší Toplist či Google Analytics ? – Aký nástroj použiť na meranie návštevnosti ?

 1. najlepsi merac navstevnosti je u mojho providera ktory ma vlastny program na meranie ktory taha udaje priamo z IIS servera logov … 😉

 2. …ja osobne používam GoogleAnalytics, ale donedávna som používal aj TopList, ale tie ich Online počítania sa mi voľajako vôbec nevideli….

 3. Ziadne pocitadlo nema vypovednu hodnotu, pokial sa neporovnava s inym subjektom meranym prave a tym istym pocitadlom.

  Samo o sebe ma vyznam LEN pre sledovanie statistickych udajov ale ich hodnovernost je skreslena – resp. treba ju vnimat ako vyznamny faktor v neprospech absolutnych cisiel.

  Nemozno povedat „mam 3000 navstev“ ale mozem povedat v auguste som mal 2x vyssiu navstevnost ako v juli.

 4. Ja používam, v php napísané počítadlo, toplist od začiatku blogu, potom neaké počítadlo od my-code a nakoniec, Google Analytics. Je zaujímave že každý naerá inu hodnotu. 😀 Ale približne rovnako je na tom Toplist a Google Analytics.

 5. osobne pouzivam GoogleAnalytics ktory nema konkurencie.
  taktiez vyuzivam NetAgent ktory skor ako take vseobecne statistiky, okamzita navstevnost a podobne.
  toplist je zla skusenost… oproti netagentu tazko zrovnanat.

  tot moj osobny nazor

Nie je možné pridávať komentáre.