Grand Paradiso alpha 1 a Thunderbird 3 Nightly Build na scéne

Jasnapaka zverejnil na svojom blogu prvé informácie o uvoľnení testovacej verzia Fireofox 3 s kódovým označením Grand Paradiso Alpha1. Tak som si túto testovaciu verziu stiahol a začal skúšobne používať. Navonok sa nejedná o žiadnu zmenu. Tá sa však skrýva pod kapotou. Je tu totiž použitá nová verzia renderovacieho jadra Gecko 1.9. Nuž a je to trocha poznať. Celý Firefox, teda vlastne pardon Grand Paradiso sa nahráva veľmi svižne a načítavanie stránok prebieha tiež o poznanie rýchlejšie. Aj keď to môže byť len môj subjektívny dojem.

Na tom istom blogu som sa dozvedel, že na svetlo sveta sa dostal aj nočný build Thunderbirdu 3 nuž a konečne som túto verziu nastavil bez toho aby som sa pol hodinu hádal zo serverom, že sa má pripojiť a neodvrávať. Ako vidno Mozilla ani náhodou nespí na vavrínoch. Produkty si môžetestiahnuť na spomenutom bloguu a na vlastnej koži otestovať.

2 názory na “Grand Paradiso alpha 1 a Thunderbird 3 Nightly Build na scéne

  1. 🙂 super…uvidim, ci sa da lahko upgradovat dvojka (ktoru mam uz vyladenu mnohymi doplnkami) a ideme na to 🙂 len nech aj pamete zerie menej…

  2. Spätné upozornenie: vybrali.sme.sk

Nie je možné pridávať komentáre.