Aký bol môj rok 2020 a PF 2021

Na záver roka je akýmsi dobrým zvykom písať rôzne bilančné články, či točiť videá o tom aký mal kto rok. A tak neostanem bokom ani ja. Poďme teda na to.

Ak by som tento rok mal odbaviť jedným slovom, povedal by som, že bol riadne divoký. A to nie len pre mňa, ale v podstate pre nás všetkých do jedného. Áno smerujem ku korone. Ale tú tu až tak riešiť nebudem…

Môj rok bol docela veselý aj čo sa týka zdravotnej stránky. Nejaká tá povinná jazda vyšetrení, plus plánovaný pobyt v nemocnici, so záverom, že ma v blízkej budúcnosti čaká operácia srdca. Nebojte sa, našťastie to nie je nič vážne. Z recesie to z istých dôvodov nazývam servisný zásah.

Poďme teraz ale na príjemnejšiu tému. Obnovil som relatívne pravidelné streamovanie na Twitchi, a väčšinu času som s kamošom venoval hre SnowRunner. Kde sme v podstate dosť štýlovo uzavreli túto sezónu úlohami na zimnej mape.

Taktiež som počas roka vylepšoval streamovaciu techniku, a občas sa aj s prestávkami vracal k zanedbanému blogovaniu.

Takže z mojej strany to bol dosť divoký rok. K politike saa radšej vyjadrovať nebudem, pretože je to úplne zbytočné, a aj tak všetci vieme ako to u nás funguje.

Ako by som to teda zhrnul? Nuž v sumároch moc dobrý nie som, ale prajem si aby rok 2021 už bol kľudnejší, a aspoň v rámci možností normálnejší ako tento.