Zaujímavé dopravné značenie v BA

Medzi Bratislavou a Záhorskou Bystricou je jeden celkom zaujímavo značený úsek čo sa rýchlosti týka. Viem asi je taký predpis. Priznávam nie som vodič. Ale osobne mi to príde prinajmenšom zaujímavé. Pred križovatkou je logicky značka koniec 70 Km rýchlosti, a hneď za križovatkou sa nachádza značka 70 Km rýchlosť povolená. Ten kúsok na nízkej rýchlosti je oprávnený to áno. Len značenie mohli dať o pár metrov skôr, aby to pre laika nevyzeralo tak trocha komicky. Napokon prikladám fotografie.

 

DSC_0107 DSC_0108

Zákaz 70                                                70 znova povolená po pár metroch

6 názorov na “Zaujímavé dopravné značenie v BA

  1. Brano,tam je zastavka MHD a aj cesta do prava odkial chodia chodici na MHD, cize ked tam bude cisto 70 tak to je celkom hazard rano ked je spicka prebiehat na druhu stranu na MHD ! tento usek je dobre spraveny ze je spomaleny !

  2. Brano vybehni si do Rakuska autom. Tam najdes podobne useky. Dovod pre znizenie rychlosti musi byt iba logicky, nic viac netreba vyzadovat. Je tam zastavka busu.

  3. ak narazas na to, ze znacka mala byt skorej tak mas pravdu, ale osobne si myslim, ze ked je niekde krizovatka, automaticky by nemala byt rychlost väcsia ako 50km 🙂

    • Ja len že musis hneď spomaliť a o par metrov zas pridavaš. Chuďa auto

Nie je možné pridávať komentáre.