Začne sa predávať iPhone 4 a ?

iphone4V Česku sa šialenstvo okolo nového iPhone už spustilo, Slovensko to pravdepodobne čaká tento piatok. Avšak poviem vám, že v poslednom čase mi iPhone dáko nie je po chuti. Za prvé som strašne zvedavý, akú cenu naň nasadia naši milý operátori, a za druhé. Za druhé si to u mňa Apple dosť pokazil prípadom Antennagate. Nech sa na mňa Apple nehnevá, ale s prepáčením pokafrať takto inak dobrý produkt, a potom ponúkať puzdro ako náhradné riešenie problému, to veru u mňa veľkú dôveru nevzbudilo. Nuž ale ostáva veriť, že k nám sa hádam dostanú fixnuté kúsky, ktoré už nebudú potrebovať ochranné puzdro, aby ste dostali normálny signál. Ale povedzme si na rovinu, už samotný fakt, že sa dačo také prihodilo v nemalom meradle, nie je pre Apple terno. Aj keď sa vraví, že aj anti reklama je reklama. Inak som zvedavý, aké budú čísla predajnosti iPhone na Slovensku a v Česku. Určite si rád počkám na výsledok, povedzme po prvom mesiaci v predaji.

4 názory na “Začne sa predávať iPhone 4 a ?

  1. Sice ho este nemam (coskoro sa to zmeni) ale o tej antente si myslim to iste, neverim ze to nebolo extremne nafuknute. Na HTC HD2 mam uplne rovnaky problem, vzdy musim chytit telefon troska inak, inak mi strasne zoslabne signa a clovek na druhej strane ma ledva pocuje. Je to tak skoro pri vsetkych smartfonoch

  2. mam i4 a antena je v klude 😉 trochu prehnane to bolo. je to len dost drahy telefon, inak stoji za vymenu z 3g. kto ma 3gs nema tolko dovodov.

  3. mam i4 a antena je v klude 😉 trochu prehnane to bolo. je to len dost drahy telefon, inak stoji za vymenu z 3g. kto ma 3gs nema tolko dovodov.

    • Sice ho este nemam (coskoro sa to zmeni) ale o tej antente si myslim to iste, neverim ze to nebolo extremne nafuknute. Na HTC HD2 mam uplne rovnaky problem, vzdy musim chytit telefon troska inak, inak mi strasne zoslabne signa a clovek na druhej strane ma ledva pocuje. Je to tak skoro pri vsetkych smartfonoch

Nie je možné pridávať komentáre.