Xperia Tablet Z Bojnice a jeden starý IT joke

Ako všetci isto viete z môjho predošlého postu, posledný augustový víkend som si tak ako poiné roky užíval s partiou kamarátov v Bojniciach. No a keďže sú to väčšinou pravoverný ajťáci, alebo ľudia, ktorý sa nejakým spôsobom o IT a elektroniku zaujímajú, povedal som si, že zoberiem zo sebou do Bojníc aj najnovší kúsok spoločnosti SONY a to  XPERIA Tablet Z. Bol som celkom zvedavý, ako naň budú ľudia reagovať.

23920_10151545179477073_829967447_n

Musím  povedať, že reakcie boli veľmi pozitívne. Dosť sa ľuďom páčilo, že aj napriek veľkosti displeja, je tablet tenký a relatívne ľahký. Tak isto fotoaparát tohto tabletu je na veľmi dobrej úrovni. Tu sme  skonštatovali, že je škoda, že pri takom fotoaparáte, tablet nedisponuje bleskom. Aj ja si osobne myslím, že blesk by tabletu veľmi prospel.

Ak si spomínate, keď som mal na testovanie smartphone XPERIA Z, ovládali sme s ním kvadrikoptéru Parrot Ar.Drone. No a samozrejme to isté sme vyskúšali aj pri XPERIA Tablet Z. Treba povedať, že kvadrikoptéra sa s ním ovládala veľmi dobre, keďže mal človek vďaka veľkému displeju tabletu priam dokonalý prehľad o situácii. No a čo ten spomínaný joke z nadpisu ?

Nuž stal som sa na tablete obeťou asi najstaršieho IT joke na svete. Nechal som tablet na chvíľu bez dozoru, a to sa mi vypomstilo. Kamaráti nelenili, a urobili screenshot plochy. ten následne nastavili ako pozadie. Aký bol môj šok, keď som zrazu videl všetky ikonky a ovládacie prvky dvojmo, a jedny dokonca ešte vo vyššom rozlíšení. Ba čo viac aj hodiny ukazovali rozdielny čas. Áno ešte stále mi to nezaplo dokonca ani po reštarte a tak som zariadeniu urobil hard reset v domnení, že sa hádam splašil Android 😀 Nuž musím uznať, že tento fór bol priam dokonalý.. 🙂

 

2 názory na “Xperia Tablet Z Bojnice a jeden starý IT joke

  1. Este sa zvykla robit vylepsena verzia…vsetky ikony na ploche sa schovali a mohol si klikat do zblbnutia 😀

    • Hahaa 🙂 solídne vylepšenie. Ale na toto som sa fakt riadne nachytal. Docvaklo mi až potom keď sa chalani začali divne usmievať 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.