XBOX360 – Dva nové herné ovladače a konzola v štýle Halo 3

Spoločnosť Microsoft predstavila celkom zaujímavé farebné prevedenie ovladačov pre svoju hernú konzolu XBOX 360. Jedná sa o ružovú a modrú verziu. Nuž neviem osobne sa mi aj tak najviac páčia klasické biele ovladače. Microsoft zároveň oznámil aj XOX 360 dizajnovaný v štýle herného hitu Halo 3. Halo je v USA celkom populárna hra a tak sa dá očakávať, že aj konzola s touto tematikou bude pravdepodobne slušne predávaná. Nuž uvidíme. A čo Vy ? brali by ste ružový alebo modrý ovladač, poprípade tematicky ladený XBOX ?

 

mscontollres

Ovladače

 halo3xbox

XBOX ala HALO 3

Zdroj: GIZMODO

2 názory na “XBOX360 – Dva nové herné ovladače a konzola v štýle Halo 3

  1. ahojte chcem sa opytat ci by som nemohol hrat bez hernej konzoly a nahradit ju myskou a malou klavesnicou su tam 2 usb vstu.a mam mysku aj klaves s konzolou sa mi nehra dobre da sa to a kde to mam nastavit lebo stale mi frci len konzola a nie a nie rozbehnut mysku alebo klaves..poraditeme vsak dik..pekne svaaaaatky

  2. No neviem či by som bral Xbox 360 ( aj keď som už mal možnosť ju vyskúšať) po tom čo som sa dnes dočítal. Vraj Microsoft predlžuje na svojich konzolách záruku, čo ich vyjde na pekné prachy, lebo vraj konzoly odchádzajú – prstencová smrť – konečné štádium konzoly, kde vraj už jej nie je pomoci.

Nie je možné pridávať komentáre.