WordPressaci a wordpressáčky vidíme sa na na Wordcampe

Tento mesiac sa nám s eventami trocha roztrhlo vrece, a tak sa môžeme tešiť na jednu zaujímavú akciu za druhou. Jedna je pripravená aj pre tých. ktorý pracujú s CMS systémom WordPress. Táto konferencia nesie názov Wordcamp, a uskutoční sa  už 20 Aplríla v novej budove FIIT STU v Bratislave. Dozviete sa najnovšie novinky zo sveta WordPressu.

Tak isto si budete mať možnosť pokecať so skúsenými užívateľmi tohto CMS. Organizátori tak isto pripravili niekoľko prednášok od spíkrov ako Monika Zbínová, Vladimír Rejholec, Peter Šebo, Pavol Magic, Ján Bočínec či Peter Nemčok, alebo Marek Valašík. Pripravená bude aj zauímavá panelová diskusia so skúsenými bloggermi a používateľmi tohto veľmi populárneho redakčného systému.

Myslím, že sa všetci užívatelia CMS WordPress na tohto ročnom Wordcampe majú určite na čo tešiť, a každý si tam nájde to svoje, či už zauímavé prednášky, alebo priamo výmenu skúseností medzi užívateľmi. Ja na tejto akcii rozhodne nebudem chýbať, a už teraz sa na všetkých veľmi teším.

1 názor na “WordPressaci a wordpressáčky vidíme sa na na Wordcampe

Nie je možné pridávať komentáre.