WordCamp Slovensko 2014 už budúci mesiac

Tak priatelia, kamaráti z wp.sk pre nás aj tento rok pripravili konferenciu všetkých užívateľov a priaznivcov systému WordPress, nazvanú Wordcamp Slovensko 2014.

Konferencia sa znova ako aj minulý rok uskutoční v areáli FIIT STU v Bratislave. Na svoje si prídu určite všetci zúčastnený. Pre používateľov je prirpavený celý rad odborných prednášok o tom ako svoj web lepšie propagovať na internet.

Tak isto je pripravený aj blok prednášok pre technickejšie zameraných užívateľov, programátorov a ľudí čo priamo pre WordPress vyvíjajú.

Akcia sa uskutoční 26.4. 2014. Celkový počet účastníkov je však limitovaný na 200 ľudí. A myslím si, že je to zo strany organizátorov celkom dobrý nápad. Aspoň bude viac priestoru aj na diskusie.

Registračný poplatok je symbolických 15 Eur. Registrácie na tohorčný WordCamp budú spustené 7.3. 2014 teda dnes, a uzávierka je 18.4.2014.

Ja sa však bohužiaľ nebudem môcť tohoročnej akcie zúčasťniť, keďže práve v tom čase bude vrcholiť môj pobyt v Thajsku. Ale na budúci rok určite nebudem chýbať.