Windows 7 Beta po pár dňoch

Microsoft pred časom uvoľnil na stiahnutie skúšobnú verziu operačného systému Windows 7. Nuž a nebol by som to ja keby som si tento systém nenainštaloval na môj notebook. Inak celkom ma tento systém prekvapil. Jednak inštaláciou, kde Microsoft konečne zapracoval jeden užitočný prvok. A to  možnosť okamžitého pripojenia sa k Wifi sieti, ak je v notebooku detekované Wifi zariadenie. Super krok. Ďalšie nemenej zaujímavé inovácie sa týkajú samotnej lišty, kde sa Microsoft snažil vyhnúť textovým popiskom , a perfektne vyriešil prepínanie aplikácií. Trocha horšie je to zatiaľ s ovladačmi. Teda aspoň čo sa môjho nešťastného notebooku týka.. Stále som totiž nedokázal zistiť, či má Intel aspoň dajaké beta ovladače pre svoju “úžasnú” Intel GMA.  Totiž bol celkom problém rozbehať môj obľúbený Counter Strike 1.6 Že ja blbec som si nekúpil notebook s  Nvidia alebo ATI. Inak nejaké tie informácie vám chceme priniesť s Mišom už v  najbližšom Weekendcaste, ktorý sa nahráva myslím už zajtra. Tak ak máte nejaké skúsenosti s Windows 7 Beta, šup s nimi do komentárov.

2 názory na “Windows 7 Beta po pár dňoch

  1. Ja mam rovnaky nazor ako AppleBred, ale predsa len nejake muchy to ma (teda aspon u mna), neviem z akeho dovodu sa mi po niektorom starte windowsu vypli gadgety a uz nejdu spustit ale inak ide zatial vsetko super

  2. Ja ho mam nahodeny uz 7 den a som prijemne prekvapeny. Hardwarove naroky systemu su nizsie ako na Viste, instalacia prebehla rychlo a bez problemov. S drivermi nebol najmensi problem, vsetko bolo automaticke. Nahodil som aj klasicku zostavu pouzivaneho softwaru a az na mensie problemy s KmPlayerom a Last.fm pluginom pre Foobar2000 absolutne vsetko funguje. Odozva systemu je vcelku rychla, a vsetko je stabilne. Na Beta verziu je to priam vynikajuci stav.
    Predpokladam ze takto mala povodne vyzerat Vista 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.