Weekendcast 25 – Restructured

Po dvoch týždňoch je tu opäť Weekendcast, tentokrát však v novej podobe s novou štruktúrou. Rozhodli sme sa, že vám nebudeme prinášať novinky, ktoré si môžete oveľa pohodnejšie prečítať na vašich obľúbených blogoch, či popredných IT serveroch.

Podcast by mal prinášať v prvom rade niečo viac, ako len rýchle “odrecitovanie” noviniek. Preto sme sa rozhodli, že od teraz to bude o niečom inom. V každom vydaní bude od teraz viac diskusie a viac subjektívnych názorov nás moderátorov – aktívnych blogerov a používateľov internetu. Pokúsime sa bližšie pozrieť na rôzne aktuálne témy, pozrieme sa na ich kladné, ale aj záporné stránky. Každý máme iné názory a práve tie sa vám budeme snažiť od teraz prezentovať.

Podoba novej štruktúry je zatiaľ v takzvanej fáze “beta”, nemá určené hranice a preto sme neustále otvorení vašim názorom a pripomienkam, čo zlepšiť, pridať, či vypustiť.

Rozhodli sme sa však zachovať našu klasickú rubriku Listáreň ako aj špeciálne okienko nášho českého kolegu – “externistu” Ondra Torala, ktorý neustále prináša zaujímavé a hodnotné informácie zo sveta počítačov Apple, medzi používateľmi tejto značky zariadení je Ondra veľmi obľúbený a stále viac žiadaný, preto má stále svoju rubriku. Taktiež mu môžete písať svoje nápady a pripomienky.

V závere hrá pesnička Bring It To The Stone od kapely el84, stiahnuť si ju môžete zo stránok music.podshow.com (stránka vyžaduje registráciu, ktorá je bezplatná)

Príjemné počúvanie