VISIBILITY otvorilo svoju druhú zahraničnú pobočku v Maďarsku

Digitálne marketingové agentúry patria do veľmi rýchlo sa rozvíjajúceho segmentu marketingu a reklamy hlavne vďaka faktu, že ich služby sa dajú pomerne ľahko preniesť na ďalšie trhy. Aj to je dôvod, prečo sa jedna z popredných výkonnostných digitálnych agentúr na Slovensku VISIBILITY rozhodla otvoriť svoju prvú pobočku mimo Slovenska minulý rok v Prahe.

Ubehol presne rok a na rad prišlo ďalšie regionálne rozšírenie v podobe VISIBILITY digital Hungary Kft. so sídlom v maďarskej Budapešti. VISIBILITY tak pokračuje v plánoch získavať pozíciu na ďalších zaujímavých európskych trhoch.

“Maďarský internetový trh je síce geograficky veľmi blízko tomu nášmu, trendy a celková situácia sú však na míle vzdialené od Slovenska.”, hovorí riaditeľ a spolumajiteľ agentúry Juraj Sasko. “Aj napriek tomu na maďarskom trhu vidíme potenciál hlavne v segmente integrovaných výkonnostných online agentúr”, dodáva.

VISIBILITY išlo cestou akvizície s menším lokálnym hráčom, odkúpilo podiel v agentúre RBL Marketing (http://www.rblmarketing.hu/) a ďalej už bude fungovať pod oficiálnou značkou VISIBILITY digital (http://www.visibility-digital.hu/).

Nová maďarská pobočka VISIBILITY má už teraz klientov ako E.ON, KLM či Shopguard a postupne štartuje obchodné a marketingové aktivity. Tím piatich ľudí by sa mal už čoskoro rozšíriť o pozície PPC specialist, SEO specialist alebo business consultant.

VISIBILITY má v Maďarsku podobné ambície ako v Českej Republike, postupne sa prepracovať k top výkonnostným integrovaným digitálnym agentúram.