Video: Videoblog 5 Multi kulti priestorová epizóda

Dnes som konečne odhodil zábrany a vybral som sa s kamerou natáčať von na čerstvý vzduch. Nuž natáčanie dopadlo celkom dobre. Dokonca nebolo ani veľa breptov a išlo to akosi samo. Kameru som zveril do ruky mladému bloggerovi Tomášovi nuž a myslím, že mu to išlo celkom dobre. A očo m to bude dnes?

Cestujúci blogger

Svätojakubský jarmok

A nové veci z internetu.

Príjemné sledovanie.

Za redesign loga ďakujem Mirovi Vaňovi

8 názorov na “Video: Videoblog 5 Multi kulti priestorová epizóda

  1. logo sa moc nepodarilo… preco tam proste nedas to BR co mas tu hore na webe… plus k tomu malym TV. alebo tak ako vravi Michal Slancik. Toto nove sa ani moc nehodi k designu tvojho webu… co myslim ze by nebolo na skodu 🙂 inak fajn cast 🙂

  2. To stupavské info je zaujímavá myšlienka a kameru nabudúce na statíve.

  3. Hmm, to logo je fajn, ale i tak si myslim, ze by bohato stacil len napis Branorac Tv. To objektivom Brana Raca uplne vyhod, i tak je to vacsinu casu necitatelne.

    Osobne sa mi viac pacilo spracovanie povodneho loga, bez toho objektivu a dalsich blbin. Proste cisto nazov by stacil, mozno daky mini efekt k tomu a to by bolo vsetko.

    Inak celkom zaujimave, ale Tomasovi sa tiez trasu ruky. Treba zohnat stativ 😉

  4. V logu si odsekol antenky z televizora. Inak fajn, len obcas si uhol pohladom do kamery a viac artikulovat by to chcelo inak super.

Nie je možné pridávať komentáre.