Video Recenzia: MiFi zoberte si WiFi na cesty

V dnešnej video recenzii sa pozrieme na celkom zaujímavé zariadenie, ktoré môže uľahčiť cestovanie a dlhé hodiny strávené vo vlaku hlavne nám ajťákom. Jedná sa o vreckový 3G router, nazvaný MiFi. Zariadenie je o veľkosti kreditnej karty a vopcháte  ho do vrecka bundy či kabáta. Nuž a ako to celé funguje ? Veľmi jednoducho a pritom geniálne. Do zariadenia vložíte akúkoľvek klasickú SIM kartu.

Píšem klasickú pretože nebudete nič strihať a ani vyrábať žiadne micro či nano SIM karty. Následne vložíte batériu a zariadenie zapnete. Pokiaľ bliká vypínač na fialovo ste napojený n 3G sieť. Následne sa rozsvieti Wifi kontrolka na prednej strane zariadenia. Po pripojení tabletu či PC k MiFI sa objaví landing page zariadenia. Stlačíte na landing page connect a voala ste online, a neriešite že vám vypadol net, či v podniku nieje WiFi. Myslím že MiFi je celkom šikovné riešenie pre nás cestujúcich ajťákov. Všetko ostatné sa dozviete v samotnom videu.

 

5 názorov na “Video Recenzia: MiFi zoberte si WiFi na cesty

  1. Ak by toto malo este v sebe poriadne GPS (o com teda pochybujem, ale preverim stranku vyrobcu) bolo by to skvele riesenie napriklad do auta 🙂
    GPSko myslim nieco ako WayFinder alebo nieco podobne skvele, nie to co maju telefony v sebe

    • Co ja viem ani nie. Budeš si zbytočne uberať drahocennú bateriu mobilu ?

      • Tak ale nie kazdy ma na to aby zivil 2 simky s netom. Nepride mi to az take uzasne, lebo vyzivam spominany tethering. Mozno keby pravidelnw cestujem vlakom ja neviem 6hodin v kuse. Inak vo vlaku sa neda nabijat telefon?

Nie je možné pridávať komentáre.