Video recenzia: Kingston Wi-Drive

V dnešnej video recenzii si predstavíme celkom netradičné a zaujímavé riešenie externého disku od spoločnsoti Kingston, nazvané Wi-Drive. Ako už názov Wi-Drive napovedá, tento disk, nebude len takým obyčajným diskom. A skutočne. Zálohovanie na W-Drive, totiž funguje na princípe WiFi pripojenia. Ako to teda vyzerá v praxi ? Keď zapnete Wi-Drive, tak zariadenie po nejakom čase nabootuje, vytvorí vlastný WiFi hotspot, a vy sa naň pripojíte svojim iPadom, iPhone, či Android zariadením, za pomoci rovnomennej aplikácie.

Pomocou tejto aplikácie potom presúvate, vaše multimediálne súbory na Wi-Drive, či ich z Wi-Drive prezeráte, prípadne streamujete ak sa jedná o video. Hovoríte si, to je trochu málo, má to predsa WiFi. A máte pravdu. ono to totiž nie je všetko,, čo Wi-Drive dokáže. Wi-Drive totiž môžete použiť aj ako premostenie WiFi pripojenia medzi napríklad routrom  niekde na hoteli, a vašim zariadením, či už je to notebook alebo tablet. Celkom elegantné riešenie ak máte na izbe v určitých miestach slabší signál, čo poviete ? Nuž  a ako Wi-Drive vlastne vyzerá sa pozrite v nasledujúcom videu v pokračovaní článku. Ešte doplním, že Wi-Drive sa predáva v 16, 32 a 64 GB verzii, a určite ho nájdete aj u našich predajcov Apple produktov.

9 názorov na “Video recenzia: Kingston Wi-Drive

  1. brano brano, ach jaj zas hovadiny kupujes, za tie prachy si mohol mat fajku v bordeli a vacsi zazitok, potom si mohol zrecenzovat :))

    • Jano no uzasne inteligentny koment fakt. Pre niekoho ta vecicka vyznam ma pre niekoho nie. Ak si si nevsimol toto je blog O IT takze to sem patri. ale nabuduce prosim komentuj slusnejsi dakujem

Nie je možné pridávať komentáre.