Vianoce za dverami

Tak Vianoce sa nám nezadržateľne blížia, Len tento rok akosi počasie tomu nezodpovedá. Snehu nikde. A pri tom pranostika hovorí o Kataríne na blate a Vianociach na ľade. Len ako tak pozerám toho roku bude na blate oboje aj Katarína aj Vianoce. Inak ako ste na tom s prípravou všakovakého pečiva? U nás pečie mama a tak to posledné dni v kuchyni celkom príjemne rozvoniavalo. Ešte, že rýchle koláče schovala, pretože mám obavy, že by nedožili Vianoc..:P Ozaj máte už tiež napečené alebo sa ešte len chystáte vo vašej rodine vypekať dobroty? A čo darčeky nakúpené? Ja už v podstate mám takže ja som na Vianoce pripravený.

5 názorov na “Vianoce za dverami

  1. Dobrá metóda spravím si športový deň a za mnou vždy bude utekať mama z varechou že jej žerem koláče a moja úniková rýchlosť sa znásobý tým pádom aj únik kilečiek.

  2. Sprav to takto Braňo: Vždy si zober jedne koláčik a choď do izby pri PC a vždy keď budeš mať chuť naň, tak pôjdeš dole do kuchyne a a zoberieš si iba jeden.

  3. No bruško už mám bolo by treba zhodiť takže nejedenie koláčikov my nepomôže v priberaní leda ak v zhadzovaní kilečiek

  4. Ber to z tej pozitívnej stránky aspoň nemusíš odhadzovať sneh a koláčiky nejedz budeš tlstý

  5. Brano pri globalnom oteplovani pranostiky neplatia. Mozno vymysliet nejake nove vtipne pranostiky, ktore by narazali na tento problem ;). Dnes sme v skole pozerali nejaky film (ani poriadne nevime aky mal som jarnu unavu) a dej sa odohraval pred vianocami a hovoril som spoluziakovi: jeee pozri oni mali vtedy este cez zimu sneh.

Nie je možné pridávať komentáre.