Valve pripravuje Steam aplikáciu pre iPhone a Android

Spoločnosť Valve občas značne prekvapí celú komunitu. Nikde sa extra o tom nepísalo, teda aspoň ja som nič nezachytil, keď tu zrazu dnes Valve vypustil verziu Steamu pre mobilné telefóny. Zatiaľ sa jedná len o uzavretú beta verziiu. V aplikácii by sa mal zatiaľ dať spravovať váš Steam účet a chatovať s vašimi priateľmi na Steame. Počkám si až dostanem pozvánku a určite sa s touto aplikáciou veľmi rád zoznámim. Zatiaľ som podľa mojich zistení našiel len verziu pre iPhone, ale možno som na Android markete len zle hľadal. A teraz si trocha zafantazírujem. Je toto predzvesť  predaja mobilných hier spoločnosťou Valve ? Aj keď silno pochybujem, ž e b si Apple pustil k telu relatívne silného konkurenta. Som celkom zvedavý, či pôjde ozaj iba o chat, alebo časom s toho bude dačo viac.

 

 

Zdroj: PC Gamer

2 názory na “Valve pripravuje Steam aplikáciu pre iPhone a Android

  1. KOKOSÁK

    Hry od Valve do iPhone a iPadu, to není špatná vize. Apple získává obrat z prodaných aplikací a  tohle by uživatele rozhodně táhlo. 

    Každopádně, náš oblíbený favorit CS, se na tom stejně pařit nedá… 🙁

    • Kokosáku tak bohužialľ to bola len moja vízia nakoniec to bude s appkou tak že si napr v mobile hru kúpiš a doma si to už len stiahneš to aby ti napr neutekla nejaká cool akcia. A hlavne tam bude steam chat

Nie je možné pridávať komentáre.