V Septembri ma čaká Londýn

bigben Tak veru v dňoch 10 až 15teho Septembra sa vyberám na taký menší výlet do Londýna. Ubytovanie a aj letenky už máme zabezpečené. Celkom sa teším na pamiatky ako Big Ben, či Londýnsky Tower, prípadne slávne Westminsterské opátstvo. Tak isto by som sa rát stretol z ľuďmi odtiaľto zo Stupavy, ktorý zakotvili v Londýne, tak sa hádam niečo podarí zrealizovať. Inak ak máte nejaké tipy, dajte tip, ktoré miesta by so v Londýne určite nemal vynechať, prípadne kde sa dá dobre a lacno v Londýne najesť, keďže máme len polpenziu. Budem rád za každý tip a každú radu.

4 názory na “V Septembri ma čaká Londýn

  1. ak ides po cene, v centre som ako backapacker vzdy skoncil na cinskom All-you-can-eat pri Leicester square (pri Odeone).

    Z historickych pamiatok je pre mna top Tower s korunovacnymi klenotmi.

  2. Odporucam ist pozriet Greenwich http://en.wikipedia.org/wiki/Greenwich , mne osobne sa tam pacilo a takisto galerie moderneho umenia a lofty pri rieke. A ak chces vidiet totalne vyludnene mesto, alebo teda jeho cast, najlepsie je ist cez vikend do severneho Londyna do biznis stvrte, nenajdes tam ani zivej duse, len hukot klimatizacii a kopu betonu. Takisto je celkom zaujimava budove poistovne Lloyd's http://en.wikipedia.org/wiki/Lloyd%27s_of_London a nedaleky trh s jeho atmosferou.

  3. ak ides po cene, v centre som ako backapacker vzdy skoncil na cinskom All-you-can-eat pri Leicester square (pri Odeone).

    Z historickych pamiatok je pre mna top Tower s korunovacnymi klenotmi.

  4. Odporucam ist pozriet Greenwich http://en.wikipedia.org/wiki/Greenwich , mne osobne sa tam pacilo a takisto galerie moderneho umenia a lofty pri rieke. A ak chces vidiet totalne vyludnene mesto, alebo teda jeho cast, najlepsie je ist cez vikend do severneho Londyna do biznis stvrte, nenajdes tam ani zivej duse, len hukot klimatizacii a kopu betonu. Takisto je celkom zaujimava budove poistovne Lloyd’s http://en.wikipedia.org/wiki/Lloyd%27s_of_London a nedaleky trh s jeho atmosferou.

Nie je možné pridávať komentáre.